Jelenlegi hely

Hallgatói felhívások, állásajánlatok

Állásajánlat -Itron

Az Itron egy amerikai gyökerekkel rendelkező, azonban már körülbelül 100 országban jelen lévő vállalat. Céljuk a villamosenergia, a gáz és a hőenergia fogyasztás mérésének megreformálása, optimális, intelligens megoldások alkalmazása. Ehhez különböző hardware-es és software-es megoldások fejlesztésén dolgoznak.

Pályázati felhívás mérnökinformatikusoknak

Pályázati felhívás honvédségi ösztöndíjra

A polgári felsőoktatási intézmények és szakképző iskolák hallgatóival köthető ösztöndíjszerződésről, valamint az ösztöndíj folyósításának rendjéről szóló 38/2014. (V. 30.) HM utasítás alapján a katonai oktatást is folytató intézményekben nem megszerezhető végzettséget igénylő beosztások feltöltése érdekében Magyarország honvédelmi minisztere pályázatot hirdet a Honvédelmi Minisztérium által folyósított ösztöndíj elnyerésére.

TEConcept Hungary Industrie 4.0 szakmai ösztöndíj

'TECONCEPT HUNGARY INDUSTRIE 4.0 SZAKMAI ÖSZTÖNDÍJ'

PÁLYÁZAT

Az Informatika Oktatásért, Kutatásért Alapítvány

pályázatot hirdet

 a 2016/2017. tanév tavaszi félévében

Állásajánlat - informatikus

Nemzetközileg tevékenykedő vállalatunk

munkatársat keres

Informatikus

munkakörbe

Feladatok:

  • Siemens Teamcenter szoftver felügyelete, tovább fejlesztése;
  • vállalat adatainak és folyamatainak leképezése a rendszerben;
  • felhasználók oktatása, támogatása;
  • Autodesk és egyéb műszaki szoftverek telepítése, felügyelete.

Állásajánlat - fejlesztőmérnök

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra, saját állományba az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK

Állásajánlat - MultiLotto

Lead PHP + MySQL Back End Developer

PHP + MySQL Back-End Developer

Junior / Experienced Full Stack Developer

Szegedi informatikus Google ösztöndíja

Gratulálunk Bálint Karola másodéves PTI szakos hallgatónak, aki elnyerte a Google 2017-es "EMEA Women Techmakers Scholars Program" (https://www.womentechmakers.com/) ösztöndíját. Reméljük, hogy ez a siker ösztönzőleg hat az informatikus hallgatók számára hasonló ösztöndíjak megpályázásához.

Cisco Student Day

Kedves Diákok!

A Cisco egyetemi toborzócsapata hallgatói napot szervez a Cisco budapesti irodájába (1124 Budapest, Csörsz u. 45. - Sas Torony) 2017. június 2-án (péntek).

előadás az etikus hackelésről

Sziasztok!

Május 17-én (szerdán)  9-13h közt az Offenzív biztonság gyakorlatok speckollom utolsó, mindenki számára nyitott előadásán egy etikus hacker lesz a vendégünk:

Pocskai Zsolt a Citi-től (aki különben az SZTE-n tanult).

A téma az etikus hackelés mint munka, valamint a jelentéskészítés.  Utóbbihoz ajánlom ezt a mintát:

Ph.D. Positions

Roma Tre University, Roma, Italy is seeking to fill two Ph.D. Positions within the H2020 Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Network “enhAnced Mobile BiomEtRics (AMBER)”

Oldalak