Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 12-14 | Távközlő hálózatok gyak. (1) | Mi-6, Vm-6 | Kalmár György, MI Demonstrátor |
Hétfő | 18-20 | Jelfeldolgozás Pythonnal (1) | Kelemen András | |
Kedd | 8-10 | Irányítástechnika gyakorlat (2) | Mi-4, Vm-6 | MI Demonstrátor, Vadai Gergely |
Kedd | 10-12 | Irányítástechnika gyakorlat (3) | Mi-4, Vm-6 | MI Demonstrátor, Vadai Gergely |
Szerda | 8-10 | Robotika gyakorlat (1) | Mi-4, Vm-4, MolBio-6 | Schäffer László |
Szerda | 10-12 | Robotika gyakorlat (2) | Mi-4, Vm-4, MolBio-6 | Schäffer László |
Szerda | 14-16 | Irányítástechnika gyakorlat (1) | Mi-4, Vm-6 | MI Demonstrátor, Vadai Gergely |
Szerda | 16-18 | Elektrotechnika gyak. (1) | Vm-4 | Kincses Zoltán |
Csütörtök | 8-10 | Mechatronika | Mi-6, Vm-6 | Kincses Zoltán |
Csütörtök | 10-12 | Mechatronika gyak. (1) | Mi-6, Vm-6 | Kincses Zoltán, MI Demonstrátor |
Csütörtök | 12-14 | PLC-k és SCADA rendszerek (gyak) (1) | Mi-4, Vm-4 | Kalmár György, MI Demonstrátor |
Csütörtök | 14-16 | PLC-k és SCADA rendszerek (gyak) (2) | Mi-4, Vm-4 | MI Demonstrátor, Schäffer László |
Csütörtök | 16-18 | Ipari hálózatok gy (1) | Vm-6 | Kincses Zoltán |
1. hét (02.16/02.17) | ||||
Szombat | 10-12 | L Mechatronika ea. | Mi-6 | Kincses Zoltán |
Szombat | 12-14 | L Mechatronika lab. gyak. (1) | Mi-6 | Kincses Zoltán |
2. hét (02.23/02.24) | ||||
Szombat | 8-12 | L Robotika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
Szombat | 12-15 | L PLC-k és SCADA rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
3. hét (03.01/03.02) | ||||
Szombat | 9-13 | L Robotika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
4. hét (03.08/03.09) | ||||
Szombat | 8-11 | L PLC-k és SCADA rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
6. hét (03.22/03.23) | ||||
Szombat | 8-12 | L Robotika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
Szombat | 12-15 | L PLC-k és SCADA rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
8. hét (04.05/04.06) | ||||
Szombat | 10-12 | L Mechatronika ea. | Mi-6 | Kincses Zoltán |
Szombat | 12-14 | L Mechatronika lab. gyak. (1) | Mi-6 | Kincses Zoltán |
9. hét (04.12/04.13) | ||||
Szombat | 9-11 | L Mechatronika ea. | Mi-6 | Kincses Zoltán |
Szombat | 11-13 | L Mechatronika lab. gyak. (1) | Mi-6 | Kincses Zoltán |
10. hét (04.19/04.20) | ||||
Szombat | 9-11 | L Mechatronika ea. | Mi-6 | Kincses Zoltán |
Szombat | 11-13 | L Mechatronika lab. gyak. (1) | Mi-6 | Kincses Zoltán |
11. hét (04.26/04.27) | ||||
Szombat | 9-13 | L Mechatronika lab. gyak. (1) | Mi-6 | Kincses Zoltán |
12. hét (05.03/05.04) | ||||
Szombat | 8-9 | L Robotika | Mi-4 | Schäffer László |
Szombat | 9-11 | L Robotika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
13. hét (05.10/05.11) | ||||
Szombat | 12-15 | L PLC-k és SCADA rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-4 | Schäffer László |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Szombat | 9-11 | L Mechatronika ea. | Mi-6 | Kincses Zoltán |
Szombat | 11-13 | L Mechatronika lab. gyak. (1) | Mi-6 | Kincses Zoltán |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 9-11 | Ipari képfeldolgozás | Kató Zoltán | |
Hétfő | 11-12 | Ipari képfeldolgozás laboratóriumi gyak. (1) | Németh Gábor | |
Hétfő | 16-18 | Digitális képfeldolgozás (tehetséggondozó program) | Kató Zoltán | |
Kedd | 9-11 | Mobil képelemzés és grafika | Tanács Attila | |
Kedd | 11-12 | Mobil képelemzés és grafika lab. gyak. (1) | Tanács Attila | |
Szerda | 11-12 | Orvosi képalkotás gyakorlat (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Nyúl László |
Csütörtök | 8-10 | Image Registration | Tanács Attila | |
Csütörtök | 10-11 | Image Registration practice (1) | Tanács Attila | |
Péntek | 10-12 | Játékfejlesztés Unity-ben (2) | Varga László Gábor | |
Péntek | 14-16 | Játékfejlesztés Unity-ben (3) | Varga László Gábor |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 9-12 | Gépi tanulási módszerek | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-3, IBioM-4 | Gosztolya Gábor |
Hétfő | 12-14 | Mérés és adatgyűjtés | Mi-4, Vm-4 | Mingesz Róbert, Vadai Gergely |
Hétfő | 14-16 | Gazdasági informatika | Bánhelyi Balázs | |
Hétfő | 16-18 | Hardware és software rendszerek verifikációja | Pti-4, Umi-4 | Gombás Éva |
Hétfő | 18-19 | Introduction to Informatics | FOG | Domonkos Sándor Balázs |
Kedd | 10-12 | Formális nyelvek | Pti-4 | Fülöp Zoltán |
Kedd | 12-13 | Agilis szoftverfejlesztés | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Beszédes Árpád |
Kedd | 14-16 | Introduction to Blockchain Technology | Hamza Bani Ata, Kertész Attila | |
Kedd | 16-18 | Elektronika I | Mi-4, Vm-2 | Gingl Zoltán |
Szerda | 9-12 | UI/UX Design A-tól Z-ig | - Demonstrátor -, Pflanzner Tamás | |
Szerda | 12-14 | Digitális képfeldolgozás | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2, Vm-6 | Palágyi Kálmán |
Szerda | 14-16 | IT Élet – Mi vár rád a munkahelyen? | Jasz Judit, Vékony László, Virághalmi Viktor | |
Szerda | 16-18 | Irányítástechnika | Mi-4, Vm-6 | Pletl Szilveszter |
Csütörtök | 10-12 | Programrendszerek fejlesztése | GiM-1, GiM-2, PtiM-2, PtiM-1 | Bilicki Vilmos |
Csütörtök | 12-14 | Térinformatika | Ot-8, Umi-4 | Kardos Péter |
Csütörtök | 14-16 | Vázkijelölés a képfeldolgozásban | Palágyi Kálmán | |
Csütörtök | 16-18 | Robotika | Mi-4, Vm-4, MolBio-6 | Pletl Szilveszter |
Péntek | 10-12 | Mikrovezérlők alkalmazástechnikája | Mi-4, Vm-4 | Kelemen András |
Péntek | 12-13 | Teremfoglalás (nappali) | Gombás Éva |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 10-12 | Keresztplatformos mobilfejlesztés (1) | Gergely Tamás, Tengeri Dávid | |
Hétfő | 13-14 | Szoftvertermékek fejlesztési folyamatai és esettanulmányok | Bilicki Vilmos, Végh Ádám | |
Hétfő | 14-16 | Szoftvertermékek fejlesztési folyamatai és esettanulmányok (1) | Bilicki Vilmos, Végh Ádám | |
Kedd | 8-10 | Szoftvertesztelés gyakorlata | Gergely Tamás, - Demonstrátor -, - Demonstrátor - | |
Kedd | 10-12 | Szoftvertesztelés gyakorlata (GY) (1) | Gergely Tamás | |
Kedd | 12-14 | Program systems development | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Bilicki Vilmos |
Kedd | 14-16 | Program systems development practice (1) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Jánki Zoltán Richárd |
Szerda | 10-12 | Tesztelési módszerek | Beszédes Árpád | |
Szerda | 15-17 | Tesztelési módszerek gyak. (1) | Gergely Tamás | |
Csütörtök | 14-16 | Informatikai hálózatépítő (CCNP II.) | Bilicki Vilmos, Jánki Zoltán Richárd | |
Csütörtök | 16-18 | Informatikai hálózatépítő (CCNP II.) gyak. (1) | Bilicki Vilmos, Jánki Zoltán Richárd |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 9-11 | Mikroelektronika gy (1) | Vm-6 | Makan Gergely, Mingesz Róbert |
Hétfő | 11-13 | Elektronikai alapok programozóknak (1) | Umi-2 | Makan Gergely, MI Demonstrátor |
Hétfő | 14-16 | Mérés és adatgyűjtés laboratóriumi gyakorlat (1) | Mi-4, Vm-4 | Mingesz Róbert, Tönköly Andor |
Hétfő | 16-18 | Mérés és adatgyűjtés laboratóriumi gyakorlat (2) | Mi-4, Vm-4 | Kelemen András, Tönköly Andor |
Kedd | 8-11 | Elektronika I (gy) (2) | Vm-2 | Kalmár György, MI Demonstrátor |
Kedd | 11-14 | Elektronikai technológia gyak. (1) | Vm-4 | Mellár János, MI Demonstrátor |
Kedd | 14-16 | Mérés és adatgyűjtés laboratóriumi gyakorlat (3) | Mi-4, Vm-4 | Kelemen András, Maczák Bálint |
Szerda | 14-16 | Modern méréstechnika labor (1) | MiM-2, MiM-1 | Mingesz Róbert, Tönköly Andor |
Szerda | 18-20 | Elektronikai alapok programozóknak (2) | Umi-2 | Maczák Bálint, MI Demonstrátor |
Csütörtök | 10-13 | Elektronika I (gy) (1) | Vm-2 | Mellár János, MI Demonstrátor |
Csütörtök | 13-16 | Elektronika II (gy) (1) | Vm-4 | Gingl Zoltán, Makan Gergely |
Péntek | 10-15 | Mikroelektronika ea | Vm-6 | Mingesz Róbert |
1. hét (02.16/02.17) | ||||
Szombat | 10-12 | L Mérés és adatgyűjtés lab. gyak. (1) | Mi-4 | Makan Gergely |
3. hét (03.01/03.02) | ||||
Szombat | 9-13 | L Műszerelektronika ea. | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
4. hét (03.08/03.09) | ||||
Szombat | 11-15 | L Mérés és adatgyűjtés lab. gyak. (1) | Mi-4 | Makan Gergely |
6. hét (03.22/03.23) | ||||
Szombat | 9-13 | L Műszerelektronika lab. gyak. (1) | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
8. hét (04.05/04.06) | ||||
Szombat | 9-13 | L Műszerelektronika ea. | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
9. hét (04.12/04.13) | ||||
Szombat | 9-13 | L Műszerelektronika ea. | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
10. hét (04.19/04.20) | ||||
Szombat | 9-13 | L Műszerelektronika lab. gyak. (1) | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
12. hét (05.03/05.04) | ||||
Szombat | 11-13 | L Mérés és adatgyűjtés lab. gyak. (1) | Mi-4 | Makan Gergely |
13. hét (05.10/05.11) | ||||
Hétfő | 9-13 | L Műszerelektronika lab. gyak. (1) | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
Szombat | 9-13 | L Műszerelektronika lab. gyak. (1) | MiM-3, MiM-4 | Gingl Zoltán |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Szombat | 9-13 | L Mérés és adatgyűjtés lab. gyak. (1) | Mi-4 | Makan Gergely |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 11-12 | Operációkutatás I. gyak. (10) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Büki Nóra |
Hétfő | 12-13 | Operációkutatás I. gyak. (11) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Büki Nóra |
Hétfő | 14-15 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (10) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Németh Tamás |
Hétfő | 15-16 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (11) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Németh Tamás |
Hétfő | 16-17 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (9) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Németh Tamás |
Hétfő | 17-18 | Informatikai alapismeretek tanároknak | Németh Tamás | |
Kedd | 10-11 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (8) | Pti-2 | Ördög Csaba |
Kedd | 11-12 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (11) | Pti-2 | Ördög Csaba |
Kedd | 14-15 | Operációkutatás I. gyak. (12) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Gencsi Mihály |
Kedd | 15-16 | Operációkutatás I. gyak. (13) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Gencsi Mihály |
Kedd | 16-17 | Logikai következtetési rendszerek gyak. (1) | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Hajagos Károly |
Kedd | 17-18 | Logikai következtetési rendszerek gyak. (2) | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Hajagos Károly |
Szerda | 9-11 | Orvosi képalkotás | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-1, IBioM-2 | Nyúl László |
Szerda | 14-15 | Operációkutatás I. gyak. (4) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Homolya Viktor |
Szerda | 15-16 | Operációkutatás I. gyak. (5) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Homolya Viktor |
Szerda | 16-17 | Operációkutatás I. gyak. (14) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Heinc Emília |
Szerda | 17-18 | Operációkutatás I. gyak. (15) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Heinc Emília |
Csütörtök | 9-10 | Operációkutatás I. gyak. (6) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Homolya Viktor |
Csütörtök | 10-11 | Operációkutatás I. gyak. (7) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Homolya Viktor |
Csütörtök | 14-16 | Teremfoglalás (nappali) | Farkas Richárd | |
Csütörtök | 16-17 | Operációkutatás I. gyak. (8) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Szász Attila |
Csütörtök | 17-18 | Operációkutatás I. gyak. (9) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Szász Attila |
Csütörtök | 18-19 | Logikai következtetési rendszerek gyak. (3) | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Hajagos Károly |
Csütörtök | 19-20 | Logikai következtetési rendszerek gyak. (4) | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Hajagos Károly |
Péntek | 12-13 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (9) | Pti-2 | Kulcsár Ádám László |
Péntek | 13-14 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (10) | Pti-2 | Kulcsár Ádám László |
Péntek | 14-15 | Operációkutatás I. gyak. (16) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Büki Nóra |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 10-12 | Elektronika II | Vm-4 | Gingl Zoltán |
Kedd | 9-11 | Elektronikai technológia | Vm-4 | Mingesz Róbert |
Kedd | 11-12 | Operációkutatás I. gyak. (1) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | London András |
Kedd | 12-13 | Operációkutatás I. gyak. (2) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Gazdag-Tóth Boglárka |
Kedd | 13-14 | Operációkutatás I. gyak. (3) | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Gazdag-Tóth Boglárka |
Kedd | 14-16 | Intelligens vizualizációs eljárások | Dombi József | |
Kedd | 16-17 | Intelligens vizualizációs eljárások gyak. (1) | Dombi József | |
Szerda | 12-14 | Elektrotechnika | Vm-4 | Pletl Szilveszter |
Szerda | 15-16 | Szakmódszertan 3 (informatika) előadás (középisk) (TO-ITNTM3KE) | Ot-8 | Holló Csaba |
Szerda | 16-17 | Programozási alapismeretek B. ea. | MAT, MolBio-2, Ot2-2 | Holló Csaba |
Szerda | 17-18 | Programozási alapismeretek B. szeminárium | Ot2-2 | Holló Csaba |
Szerda | 18-20 | Rendszerelmélet | MiM-1, MiM-2 | Pletl Szilveszter |
Csütörtök | 10-12 | Teremfoglalás (nappali) | Holló Csaba | |
Péntek | 10-11 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (6) | Pti-2 | Dobos Olivér János |
Péntek | 11-12 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (7) | Pti-2 | Dobos Olivér János |
Péntek | 12-13 | Logikai következtetési rendszerek gyak. (5) | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Kozma Kristóf Bendegúz |
Péntek | 13-14 | Logikai következtetési rendszerek gyak. (6) | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Kozma Kristóf Bendegúz |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-10 | Informatikai alapismeretek gyak. (2) | TTIK | Füvesi István |
Hétfő | 10-12 | Informatikai alapismeretek gyak. (3) | TTIK | Füvesi István |
Hétfő | 12-14 | Informatikai alapismeretek gyak. (4) | TTIK | Füvesi István |
Hétfő | 14-15 | Szimbolikus és numerikus számítások a Jupyter keretrendszerrel | Virágh János | |
Hétfő | 15-16 | Szimbolikus és numerikus számítások a Jupyter keretrendszerrel gyak (1) | Virágh János | |
Hétfő | 16-18 | Introduction to Informatics prac. (1) | FOG | Domonkos Sándor Balázs |
Hétfő | 19-21 | Introduction to Informatics prac. (2) | FOG | Domonkos Sándor Balázs |
Kedd | 10-12 | Operációkutatás I. gyak. (tehetséggondozó program) (1) | Bánhelyi Balázs, Gazdag-Tóth Boglárka | |
Kedd | 12-14 | Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak ea. | Holló Csaba | |
Kedd | 14-16 | Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak lab. gyak. (1) | Holló Csaba | |
Kedd | 16-18 | Introduction to Informatics prac. (3) | FOG | Domonkos Sándor Balázs |
Szerda | 8-10 | Informatikai alapismeretek gyak. (5) | TTIK | Füvesi István |
Szerda | 10-12 | Informatikai alapismeretek gyak. (6) | TTIK | Füvesi István |
Szerda | 12-14 | Informatikai alapismeretek gyak. (7) | TTIK | Füvesi István |
Szerda | 14-16 | Agilis szoftverfejlesztés (lab) (6) | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Pflanzner Tamás |
Szerda | 17-19 | Informatikai alapismeretek gyak. (1) | FOG | Hornyák János |
Szerda | 19-21 | Informatikai alapismeretek gyak. (8) | FOG | Hornyák János |
Csütörtök | 9-11 | Globális optimalizálás | Gazdag-Tóth Boglárka | |
Csütörtök | 11-12 | Globális optimalizálás gyak. (1) | Gazdag-Tóth Boglárka | |
Csütörtök | 12-14 | Openstack-based private cloud operations | Pflanzner Tamás | |
Csütörtök | 14-15 | Formális nyelvek gyak. (10) | Pti-4 | Hajagos Károly |
Csütörtök | 15-17 | Alkalmazásfejlesztés c# alapokon a modern fejlesztési irányelvek bemutatásával (1) | Dombi József Dániel, - Demonstrátor - | |
Csütörtök | 17-19 | Informatikai alapismeretek gyak. (9) | FOG | Hornyák János |
Csütörtök | 19-21 | Informatikai alapismeretek gyak. (10) | FOG | Hornyák János |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-9 | Web tervezés gyak. (8) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Isztin Martin, Raucsik Attila, Csonka Valentin Viktor |
Hétfő | 9-11 | Programozás I. gyak. (4) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Jasz Judit, Merena Gábor, Hegedűs Péter |
Hétfő | 11-13 | Programozás I. gyak. (1) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Jasz Judit, Hegedűs Péter, Vörös László |
Hétfő | 13-14 | Multimédia gyak. (1) | Gi-4, Umi-4, MolBio-6 | Bodnár Péter, Domokos Zoltán |
Hétfő | 14-16 | Számítógéppel támogatott tervezés (Új) | Tanács Attila | |
Hétfő | 16-17 | Operációs rendszerek gyak. (11) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Oláh Dávid, Varga Dániel |
Hétfő | 17-18 | Operációs rendszerek gyak. (1) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Ot-8, Vm-2, Umi-2 | Oláh Dávid, Varga Dániel |
Hétfő | 18-20 | Programozás I. gyak. (10) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Vörös László, Kicsi András, Balogh Etele |
Kedd | 8-9 | Web tervezés gyak. (9) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Kolláth István Tibor, Raucsik Attila |
Kedd | 9-10 | Web tervezés gyak. (10) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Kolláth István Tibor, Isztin Martin, Lengyel Levente |
Kedd | 10-12 | Programozás I. gyak. (5) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Antal Gábor, Kolláth István Tibor, Hegedűs Péter |
Kedd | 12-13 | Operációs rendszerek gyak. (8) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Nagy Dániel, Sötét Petra |
Kedd | 13-14 | Operációs rendszerek gyak. (2) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Nagy Dániel, Sötét Petra |
Kedd | 14-16 | Python programozás a gyakorlatban (1) | Antal Gábor, Kolláth István Tibor | |
Kedd | 16-17 | Web tervezés gyak. (7) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Gercsó Márk, Csonka Valentin Viktor, Szobonya Dávid |
Kedd | 17-18 | Web tervezés gyak. (11) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Gercsó Márk, Lengyel Levente, Vass Kinga Fanni |
Kedd | 18-19 | Web tervezés gyak. (1) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Gercsó Márk, Nagy Dávid, - Demonstrátor - |
Kedd | 19-20 | Web tervezés gyak. (2) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Isztin Martin, Nagy Dávid, - Demonstrátor - |
Szerda | 8-10 | Mobil alkalmazásfejlesztés lab. gyak. (2) | Mi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Aladics Tamás |
Szerda | 10-11 | Operációs rendszerek gyak. (9) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Sárközi Gergő, Seres Ákos |
Szerda | 11-12 | Operációs rendszerek gyak. (3) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Sárközi Gergő, Seres Ákos |
Szerda | 12-14 | Programozás I. gyak. (6) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Gercsó Márk, Litavecz Máté, Gyuris Martin |
Szerda | 14-15 | Multimédia gyak. (2) | Gi-4, Umi-4, MolBio-6 | Bodnár Péter, Domokos Zoltán |
Szerda | 15-16 | Web tervezés gyak. (4) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Gercsó Márk, Isztin Martin, Lengyel Levente |
Szerda | 16-17 | Web tervezés gyak. (5) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Gercsó Márk, Lengyel Levente, Vass Kinga Fanni |
Szerda | 17-18 | Web tervezés gyak. (6) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Kolláth István Tibor, Vass Kinga Fanni, Csonka Valentin Viktor |
Szerda | 18-20 | Programozás I. gyak. (11) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Kolláth István Tibor, Litavecz Máté, Tóth Evelin |
Csütörtök | 8-9 | Operációs rendszerek gyak. (10) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Karai Gábor, Simon Ádám |
Csütörtök | 9-11 | Webfejlesztési keretrendszerek lab. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4, Ot, Umi-4 | Téglás Krisztián Péter |
Csütörtök | 11-13 | Programozás I. gyak. (2) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Hegedűs Péter, Vándor Norbert Rudolf, Merena Gábor |
Csütörtök | 13-14 | Operációs rendszerek gyak. (4) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Karai Gábor, Simon Ádám |
Csütörtök | 14-15 | Operációs rendszerek gyak. (5) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Karai Gábor, Simon Ádám |
Csütörtök | 15-16 | Web tervezés gyak. (3) | Mi-2, Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Kolláth István Tibor, Szobonya Dávid |
Csütörtök | 16-18 | Programozás I. gyak. (3) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Antal Gábor, Vándor Norbert Rudolf, Balogh Etele |
Csütörtök | 18-20 | Programozás I. gyak. (9) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Balogh Etele, Kicsi András, Sörös Kornél |
Péntek | 10-12 | Programozás I. gyak. (8) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Jasz Judit, Tóth Gergő, Szabó Ledenyi Klaudia |
Péntek | 12-13 | Operációs rendszerek gyak. (6) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Karai Gábor, Egri Krisztofer Dávid |
Péntek | 13-14 | Operációs rendszerek gyak. (7) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Karai Gábor, Egri Krisztofer Dávid |
Péntek | 14-16 | Programozás I. gyak. (7) | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Kicsi András, Tóth Gergő, Szabó Ledenyi Klaudia |
Péntek | 16-18 | Mobil alkalmazásfejlesztés lab. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Aladics Tamás |
13. hét (05.10/05.11) | ||||
Szombat | 8-11 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Szombat | 8-11 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (2) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Szombat | 11-14 | L Formális nyelvek ea. | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Szombat | 9-12 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 9-12 | Grafikai és multimédiai alkalmazások (1) | Ot2-4 | Bodnár Péter |
Hétfő | 12-14 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (3) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Horváth Dániel |
Hétfő | 14-16 | Agilis szoftverfejlesztés (lab) (2) | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Pflanzner Tamás |
Hétfő | 16-18 | Agilis szoftverfejlesztés (lab) (3) | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Pflanzner Tamás |
Hétfő | 18-20 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (2) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Horváth Dániel |
Kedd | 8-10 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (6) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Ságodi Zoltán |
Kedd | 10-12 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (1) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Siket István |
Kedd | 12-13 | Formális nyelvek gyak. (5) | Pti-4 | Hajagos Károly |
Kedd | 13-14 | Gazdasági informatika gyak. (1) | Bánhelyi Balázs | |
Kedd | 14-15 | Gazdasági informatika gyak. (2) | Bánhelyi Balázs | |
Kedd | 15-16 | Formális nyelvek gyak. (7) | Pti-4 | Hajagos Károly |
Kedd | 16-18 | Agilis szoftverfejlesztés (lab) (1) | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Beszédes Árpád |
Kedd | 18-20 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (9) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Soha Péter |
Szerda | 8-10 | Modellezés a Matlabban (tehetséggondozó program) | Bánhelyi Balázs | |
Szerda | 10-12 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (7) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Ságodi Zoltán |
Szerda | 12-13 | Nem-konvencionális adatbázisok | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Szerda | 13-15 | Nem-konvencionális adatbázisok laboratóriumi gyak. (1) | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Szerda | 16-18 | Progresszív Webalkalmazás fejlesztés TypeScriptben (2022) | - Demonstrátor -, Dombi József Dániel | |
Csütörtök | 9-10 | Tehetséggondozás: Programozás alapjai gyak (1) | Gergely Tamás, Siket István, Pengő Edit, Vidács László, Jasz Judit, Kiss Ákos, Ferenc Rudolf, - Demonstrátor - | |
Csütörtök | 10-11 | Formális nyelvek gyak. (8) | Pti-4 | Hajagos Károly |
Csütörtök | 11-13 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (8) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Soha Péter |
Csütörtök | 14-15 | Formális nyelvek gyak. (1) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Csütörtök | 15-16 | Formális nyelvek gyak. (2) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Csütörtök | 16-18 | Agilis szoftverfejlesztés (lab) (4) | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Pflanzner Tamás |
Csütörtök | 18-20 | Agilis szoftverfejlesztés (lab) (5) | Mi-6, Pti-6, Umi-4 | Pflanzner Tamás |
Péntek | 10-12 | ACM feladatok megoldása | Siket István |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-9 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (11) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Nagy Antal |
Hétfő | 9-10 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (12) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Nagy Antal |
Hétfő | 10-12 | Rendszerfejlesztés II. gyak. (4) | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Balogh Gergő |
Hétfő | 12-13 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (tehetséggondozó program) (1) | Tanács Attila | |
Hétfő | 14-16 | Rendszerfejlesztés II. gyak. (3) | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Balogh Gergő |
Hétfő | 16-17 | Gépi tanulási módszerek gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-3, IBioM-4 | Hergert Lea |
Hétfő | 17-18 | Gépi tanulási módszerek gyak. (2) | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-3, IBioM-4 | Hergert Lea |
Hétfő | 18-20 | Rendszerfejlesztés II. gyak. (1) | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Szatmári Attila |
Kedd | 8-10 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (1) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Olasz Csaba |
Kedd | 10-12 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (2) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Olasz Csaba |
Kedd | 12-13 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (1) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Kardos Péter |
Kedd | 13-14 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (2) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Kardos Péter |
Kedd | 14-15 | Fejlett grafikai algoritmusok gyakorlat (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Kedd | 15-16 | Fejlett grafikai algoritmusok gyakorlat (2) | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Kedd | 16-18 | Programrendszerek fejlesztése gyakorlat (1) | GiM-1, GiM-2, PtiM-2, PtiM-1 | Jánki Zoltán Richárd |
Kedd | 18-20 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (9) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Zana Attila |
Szerda | 8-10 | Gazdasági adatelemzés gy (1) | Umi-4 | Homolya Viktor, London András |
Szerda | 10-12 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (7) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Bodnár Péter |
Szerda | 12-14 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (8) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Bodnár Péter |
Szerda | 14-16 | Rendszerfejlesztés II. gyak. (5) | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Balogh Gergő |
Szerda | 16-18 | Rendszerfejlesztés II. gyak. (6) | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Balogh Gergő |
Csütörtök | 11-12 | Számítógépes szemantika | Berend Gábor | |
Csütörtök | 12-14 | Számítógépes szemantika gy. (1) | Berend Gábor | |
Csütörtök | 14-15 | Térinformatika gyakorlat (1) | Ot-8, Umi-4 | Kardos Péter |
Csütörtök | 15-16 | Térinformatika gyakorlat (2) | Ot-8, Umi-4 | Kardos Péter |
Csütörtök | 16-18 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (6) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Olasz Csaba |
Csütörtök | 18-20 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (10) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Zana Attila |
Péntek | 10-12 | Rendszerfejlesztés II. gyak. (2) | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Szatmári Attila |
Péntek | 13-14 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (9) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Tanács Attila |
Péntek | 14-15 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (10) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Tanács Attila |
Péntek | 15-17 | ACM versenyfeladatok megoldása III. | Csirik János, Siket István | |
13. hét (05.10/05.11) | ||||
Szombat | 9-11 | L Szoftverfejlesztés MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Szombat | 11-13 | L Szoftverfejlesztés MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Szombat | 9-12 | L Teremfoglalás |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 10-12 | Advanced approximate and symbolic computations | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Csókás Eszter Julianna |
Hétfő | 12-13 | Advanced approximate and symbolic computations practical (1) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Csókás Eszter Julianna |
Hétfő | 13-15 | Advanced graphical algorithms | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Nagy Antal |
Hétfő | 15-16 | Advanced graphical algorithms practice (1) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Nagy Antal |
Hétfő | 16-18 | Artificial neural networks and their applications | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Megyeri István |
Kedd | 10-12 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (14) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Ságodi Zoltán |
Kedd | 13-14 | Optimalizálás alkalmazásai gyak. (1) | MiM-1, MiM-2, GiM-1, GiM-2, MAT | Csendes Tibor |
Kedd | 14-16 | Statisztikai szoftverek | Csicsman József | |
Kedd | 16-18 | Statisztikai szoftverek gyak. (1) | Csicsman József | |
Kedd | 18-19 | Programozási alapismeretek B. gyak. (1) | MAT, MolBio-2, Ot2-2 | Horváth Gergely Zsolt |
Szerda | 8-9 | Programozási nyelvek gyak. (9) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Szerda | 9-10 | Programozási nyelvek gyak. (10) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Polyák Máté |
Szerda | 10-11 | Programozási nyelvek gyak. (11) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Polyák Máté |
Szerda | 11-12 | Közelítő és szimb. szám. haladóknak gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-1, IBioM-2 | Csókás Eszter Julianna |
Szerda | 12-13 | Közelítő és szimb. szám. haladóknak gyak. (2) | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-1, IBioM-2 | Csókás Eszter Julianna |
Szerda | 14-16 | Programrendszerek fejlesztése gyakorlat (2) | GiM-1, GiM-2, PtiM-2, PtiM-1 | Jánki Zoltán Richárd |
Szerda | 17-18 | Programozási alapismeretek B. gyak. (2) | MAT, MolBio-2 | Horváth Gergely Zsolt |
Szerda | 18-19 | Webtervezés alapjai gyak (1) | Ot2-2 | Vad Avar |
Csütörtök | 9-10 | Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (1) | Pti-4, Umi-4 | Gombás Éva |
Csütörtök | 10-11 | Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (2) | Pti-4, Umi-4 | Gombás Éva |
Csütörtök | 11-13 | Számítógépes statisztika és közelítő számítások | Szabó Péter Gábor | |
Csütörtök | 13-14 | Számítógépes statisztika és közelítő számítások laboratóriumi gyak. (1) | Szabó Péter Gábor | |
Csütörtök | 14-15 | Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (3) | Pti-4, Umi-4 | Gombás Éva |
Csütörtök | 15-16 | Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (4) | Pti-4, Umi-4 | Gombás Éva |
Csütörtök | 16-18 | Nemlineáris programozás | Szabó Péter Gábor | |
Csütörtök | 18-19 | Nemlineáris programozás gyak. (1) | Szabó Péter Gábor | |
Péntek | 10-12 | Számítógépes statisztika | Homolya Viktor | |
Péntek | 12-14 | Számítógépes statisztika gyak. (1) | Homolya Viktor | |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Szombat | 10-13 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-11 | Programozás alapjai gyak. (1) | Goldman Júlia, Kozma Kristóf Bendegúz | |
Hétfő | 11-13 | Adatelemzés a szociális médiában | Farkas Richárd | |
Hétfő | 13-16 | Programozás alapjai gyak. (6) | Gercsó Márk, Litavecz Máté | |
Hétfő | 16-17 | Információbiztonság IB716L (10) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Pengő Edit |
Hétfő | 17-18 | Információbiztonság IB716L (11) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Pengő Edit |
Hétfő | 18-20 | Neurális áramkörök elmélete és alkalmazása | IBioM-1, IBioM-2 | Megyeri István |
Hétfő | 18-20 | Mesterséges neuronhálók és alkalmazásaik | PtiM-2, PtiM-1 | Megyeri István |
Kedd | 8-11 | Programozás alapjai gyak. (2) | Goldman Júlia, Solymosi Ágnes | |
Kedd | 12-13 | Idősorelemző alkalmazásai mesterséges intelligencia segítségével | Kőrösi Gábor | |
Kedd | 13-15 | Idősorelemző alkalmazásai mesterséges intelligencia segítségével gyak. (1) | Kőrösi Gábor | |
Kedd | 15-16 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (3) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Kardos Péter |
Kedd | 16-17 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (4) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Kardos Péter |
Kedd | 17-18 | Programozási nyelvek gyak. (5) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Kedd | 18-19 | Programozási nyelvek gyak. (6) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Szerda | 8-11 | Programozás alapjai gyak. (3) | Goldman Júlia, Vad Avar | |
Szerda | 11-12 | Információbiztonság IB716L (3) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Vidács László |
Szerda | 12-13 | Információbiztonság IB716L (4) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Vidács László |
Szerda | 13-14 | Információbiztonság IB716L (5) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Vidács László |
Szerda | 14-15 | Programozási nyelvek gyak. (7) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Polyák Máté |
Szerda | 15-16 | Programozási nyelvek gyak. (8) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Polyák Máté |
Szerda | 16-18 | Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban gyak (1) | Ficsor Tamás | |
Szerda | 18-20 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (11) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Pengő Edit |
Csütörtök | 8-11 | Programozás alapjai gyak. (4) | Goldman Júlia, Hajnal Péter János | |
Csütörtök | 11-12 | Információbiztonság IB716L (8) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Dombi József Dániel |
Csütörtök | 12-13 | Információbiztonság IB716L (9) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Dombi József Dániel |
Csütörtök | 13-14 | Formális nyelvek gyak. (6) | Pti-4 | Hajagos Károly |
Csütörtök | 14-16 | Párhuzamos programozás Laboratóriumi gyakorlat (1) | Márkus András | |
Csütörtök | 16-17 | Formális nyelvek gyak. (9) | Pti-4 | Hajagos Károly |
Csütörtök | 17-18 | Programozási alapismeretek B. gyak. (3) | MAT, MolBio-2 | Vad Avar, Holló Csaba |
Csütörtök | 18-19 | Információbiztonság IB716L (1) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Tóth László (SED) |
Csütörtök | 19-20 | Információbiztonság IB716L (2) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Tóth László (SED) |
Péntek | 10-12 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (12) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Kalmár Krisztián |
Péntek | 12-14 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (13) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Pengő Edit |
Péntek | 14-15 | Formális nyelvek gyak. (3) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Péntek | 15-16 | Formális nyelvek gyak. (4) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Szombat | 8-10 | L Személyes adatok védelmének jogi, etikai és informatikai kérdései ea. | MiM-1, MiM-2, PtiM-3, PtiM-4, TR3-2 | Alexin Zoltán |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-11 | Programozás alapjai gyak. (8) | Gercsó Márk, Litavecz Máté | |
Hétfő | 11-13 | Adatelemzés a szociális médiában | Szántó Zsolt | |
Hétfő | 13-16 | Programozás alapjai gyak. (7) | ||
Hétfő | 16-18 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (4) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Lajkó Márk |
Hétfő | 18-19 | Assembly programozás gyakorlat (5) | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Gál Péter |
Hétfő | 19-20 | Assembly programozás gyakorlat (6) | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Gál Péter |
Kedd | 10-12 | Multiplatform alkalmazásfejlesztés C++-ban | Alexin Zoltán | |
Kedd | 12-13 | Információbiztonság IB716L (6) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Dombi József Dániel |
Kedd | 13-14 | Információbiztonság IB716L (7) | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-6 | Dombi József Dániel |
Kedd | 14-15 | Programozási nyelvek gyak. (1) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Kedd | 15-16 | Programozási nyelvek gyak. (2) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Kedd | 16-17 | Assembly programozás gyakorlat (1) | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Gál Péter |
Kedd | 17-18 | Assembly programozás gyakorlat (2) | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Gál Péter |
Kedd | 18-20 | Webfejlesztési keretrendszerek lab. gyak. (2) | Mi-4, Pti-4, Ot, Umi-4 | Téglás Krisztián Péter |
Szerda | 8-10 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (3) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Olasz Csaba |
Szerda | 10-12 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (4) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Olasz Csaba |
Szerda | 12-14 | Nagy mennyiségű adatok feldolgozása döntés-támogató rendszerek részére a Lufthansa Systems mérnökeivel (1) | Farkas Richárd | |
Szerda | 14-16 | Programozási ismeretek gyak. (1) | MolBio-4, Ot2-4 | Kicsi András |
Szerda | 16-18 | Megerősítéses tanulás a gyakorlatban (1) | Szántó Zsolt, Kőrösi Gábor | |
Csütörtök | 9-10 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (5) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Kardos Péter |
Csütörtök | 10-11 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (6) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Kardos Péter |
Csütörtök | 11-12 | Assembly programozás gyakorlat (3) | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Kiss Ákos |
Csütörtök | 12-13 | Assembly programozás gyakorlat (4) | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Kiss Ákos |
Csütörtök | 14-16 | Adatbázis alapú rendszerek gyak. (5) | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Olasz Csaba |
Csütörtök | 16-17 | Programozási nyelvek gyak. (3) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Csütörtök | 17-18 | Programozási nyelvek gyak. (4) | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Márkus András |
Csütörtök | 18-20 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (10) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Kalmár Krisztián |
Péntek | 10-11 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (7) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Tanács Attila |
Péntek | 11-12 | Digitális képfeldolgozás gyakorlat (8) | Mi-4, Pti-4, IBioM-1, IBioM-2 | Tanács Attila |
Péntek | 12-14 | Alkalmazásfejlesztés I. gyak. (5) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Lajkó Márk |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-10 | Számítástechnikai alapismeretek ea | TTIK | Németh Tamás |
Hétfő | 10-12 | Szamítástechnikai alapismeretek gy (1) | TTIK | Domonkos Sándor Balázs |
Hétfő | 12-13 | Formális módszerek | MiM | Gombás Éva |
Hétfő | 13-15 | Formális módszerek laboratóriumi gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Hétfő | 14-16 | Teremfoglalás (nappali) | Balogh János | |
Kedd | 9-12 | Programozás alapjai gyak. (9) | ||
Kedd | 12-14 | Intelligens ember-gép interfészek | Farkas Richárd | |
Kedd | 14-15 | Intelligens ember-gép interfészek gyak. (1) | Farkas Richárd | |
Kedd | 16-18 | Mobiltechnológia (1) | Ot2-4 | Bilicki Vilmos |
Szerda | 9-12 | Machine learning | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Gosztolya Gábor |
Szerda | 12-13 | Machine learning practice (1) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | Balogh András |
Szerda | 14-16 | Programozás I. gyak. (tehetséggondozó program) (1) | Ferenc Rudolf | |
Szerda | 16-19 | Teremfoglalás (nappali) | ||
Csütörtök | 8-10 | Software development | Alexin Zoltán | |
Csütörtök | 10-12 | Software development practice (1) | Alexin Zoltán | |
Csütörtök | 12-14 | Logisztika és üzleti modellezés | GiM-1, GiM-2 | Balogh János |
Csütörtök | 14-15 | Logisztika és üzleti modellezés gyak. (1) | GiM-1, GiM-2 | Balogh János |
Csütörtök | 15-17 | Szoftverfejlesztés | Alexin Zoltán | |
Csütörtök | 17-18 | Szoftverfejlesztés gyak. (1) | Alexin Zoltán |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 9-13 | Infomentor program (1) | ||
Kedd | 9-13 | Infomentor program (1) | ||
Szerda | 9-13 | Infomentor program (1) | ||
Csütörtök | 9-13 | Infomentor program (1) | ||
Péntek | 9-13 | Infomentor program (1) | ||
Péntek | 16-18 | Teremfoglalás (nappali) | Kelemen András |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 13-16 | Programozás I. | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Vm-2, Umi-2 | Ferenc Rudolf |
Hétfő | 16-18 | A sztohasztika alapjai | Gi-2, Pti-2, MolBio-2 | |
Hétfő | 18-20 | Logika és informatikai alkalmazásai | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Hétfő | 18-20 | Logikai következtetési rendszerek | Mi-4, Gi-4, Ot-10 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Kedd | 8-10 | Operációkutatás I. | Gi-2, Pti-2, Umi-2 | Gazdag-Tóth Boglárka, London András |
Kedd | 14-16 | Információbiztonság IB716E | Mi-6, Gi-6, Pti-6, Vm-6, Umi-4 | Vidács László |
Kedd | 18-20 | Operációs rendszerek | Mi-2, Gi-2, Pti-2, Ot-8, Vm-2, Umi-2 | Kató Zoltán |
Szerda | 8-10 | Gazdasági jog | Vm-2 | |
Szerda | 10-12 | Webtervezés alapjai | Ot2-2 | Holló Csaba |
Szerda | 10-12 | Web tervezés | Gi-4, Pti-2, Umi-2 | Holló Csaba |
Szerda | 12-14 | Mikroökonómia I. | Gi-2 | |
Szerda | 15-16 | Alkalmazásfejlesztés I. | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Siket István |
Szerda | 16-18 | Menedzsment I. (TTK) | Gi-2, Umi-2 |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 10-12 | Pénzügyi számvitel | GiM-1, GiM-2 | |
Hétfő | 12-14 | Rendszerfejlesztés II. | Gi-6, Pti-6, Umi-4 | Beszédes Árpád |
Hétfő | 14-16 | Programozási nyelvek | Gi-4, Pti-4, Ot-8 | Kertész Attila |
Szerda | 16-18 | Adatbázis alapú rendszerek | Mi-6, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Balázs Péter |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 10-12 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Békési József |
Kedd | 13-14 | Assembly programozás | Mi-2, Pti-4, Umi-4 | Kiss Ákos |
Kedd | 14-16 | Minőségmenedzsment | MiM-3, MiM-4 | |
Kedd | 18-19 | Mobil alkalmazásfejlesztés ea. | Mi-4, Pti-4, Vm-4, Umi-4 | Bilicki Vilmos |
Kedd | 19-20 | Webfejlesztési keretrendszerek ea. | Mi-4, Pti-4, Ot, Umi-4 | Bilicki Vilmos |
Szerda | 8-10 | Diszkrét matematika II. | Gi-2, Pti-2 | |
Szerda | 12-14 | Multimédia | Gi-4, Umi-4, MolBio-6 | Nyúl László |
Szerda | 16-18 | Projektmenedzsment | GiM-1, GiM-2, MiM-3, MiM-4 |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Kedd | 14-16 | Programozási versenyek feladatainak megoldása (1) | Ot-10 | Németh Tamás |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-10 | Vállalati pénzügyek I. | Gi-6, Umi-4 | |
Hétfő | 8-10 | Műszaki matematika gyak (1) | Mi-2, Vm-2 | |
Hétfő | 10-12 | Fizika villamosmérnököknek II. gy (1) | Vm-2 | |
Hétfő | 12-14 | Idősorok statisztikai elemzése | GiM-1, GiM-2 | |
Hétfő | 14-15 | Idősorok statisztikai elemzése gyak (1) | GiM-1, GiM-2 | |
Hétfő | 14-16 | Analízis MSc | PtiM-2, PtiM-1 | |
Hétfő | 16-19 | Számítógépes rendszerek (1) | Ot2-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Kedd | 12-16 | Digitális laboratóriumi gyakorlatok (1) | Mi-4 | |
Szerda | 8-10 | Műszaki matematika gyak (3) | Mi-2 | |
Szerda | 12-14 | Műszaki matematika | Mi-2, Vm-2 | |
Szerda | 12-14 | Kalkulus II. | Pti-2 | |
Szerda | 14-16 | Analysis | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | |
Szerda | 14-16 | Műszaki matematika gyak (2) | Mi-2, Vm-2 | |
Szerda | 16-18 | Analízis MSc gy (1) | PtiM-2, PtiM-1 | |
Szerda | 17-18 | Szakmódszertan 3 (informatika) gyakorlat (középisk) (TO-ITNTM3KG) (1) | Ot-8 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Csütörtök | 8-10 | Kalkulus üzemmérnök informatikusoknak gyak. (1) | Umi-2 | |
Csütörtök | 8-12 | Digitális laboratóriumi gyakorlatok (2) | Mi-4 | |
Csütörtök | 10-12 | Kalkulus üzemmérnök informatikusoknak | Umi-2 | |
Csütörtök | 14-16 | Fizika mérnök informatikusoknak II. | Mi-2 | |
Csütörtök | 14-16 | Fizika villamosmérnököknek II. | Vm-2 | |
Csütörtök | 14-16 | Kalkulus üzemmérnök informatikusoknak gyak. (2) | Umi-2 | |
Csütörtök | 14-16 | Analysis practice | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | |
8. hét (04.05/04.06) | ||||
Szombat | 9-13 | L Digitális laboratóriumi gyakorlatok (1) | Mi-4 | |
9. hét (04.12/04.13) | ||||
Szombat | 9-13 | L Digitális laboratóriumi gyakorlatok (1) | Mi-4 | |
10. hét (04.19/04.20) | ||||
Szombat | 9-13 | L Digitális laboratóriumi gyakorlatok (1) | Mi-4 | |
11. hét (04.26/04.27) | ||||
Szombat | 9-13 | L Digitális laboratóriumi gyakorlatok (1) | Mi-4 | |
13. hét (05.10/05.11) | ||||
Szombat | 9-11 | L Műszaki matematika I. gy. (1) | Mi-2 |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Csütörtök | 15-16 | Ipari hálózatok | Vm-6 | Pletl Szilveszter |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 8-10 | Nonlinear programming | En_PtiM-3, En_PtiM-4 | London András |
Hétfő | 10-11 | Nonlinear programming practice (1) | En_PtiM-3, En_PtiM-4 | London András |
Hétfő | 14-16 | Pakolási algoritmusok | Balogh János | |
Hétfő | 18-20 | Teremfoglalás (nappali) | Megyeri István | |
Kedd | 8-9 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (3) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Hirling Dominik |
Kedd | 9-10 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (4) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Hirling Dominik |
Kedd | 10-12 | Közelítő és szimb. szám. haladóknak | PtiM-2, PtiM-1, IBioM-1, IBioM-2 | Csókás Eszter Julianna |
Kedd | 12-14 | Fejlett grafikai algoritmusok | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Kedd | 14-16 | Kombinatorikus játékok | Pluhár András | |
Kedd | 16-17 | Kombinatorikus játékok gyakorlat (1) | Pluhár András | |
Szerda | 10-12 | Network Science | London András | |
Szerda | 12-14 | Programozási ismeretek | MolBio-4, Ot2-4 | Gergely Tamás |
Szerda | 15-16 | Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban | Berend Gábor | |
Szerda | 16-17 | Informatikai alapismeretek | FOG | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szerda | 18-19 | PLC-k és SCADA rendszerek | Mi-4, Vm-4 | Kincses Zoltán |
Csütörtök | 13-15 | Tree automata | En_PtiM | Fülöp Zoltán |
Csütörtök | 13-15 | Faautomaták | PtiM | Fülöp Zoltán |
Csütörtök | 15-16 | Tree automata practice (1) | En_PtiM | Fülöp Zoltán |
Csütörtök | 15-16 | Faautomaták gyak. (1) | PtiM | Fülöp Zoltán |
Péntek | 8-12 | Energiajog | Vm-6 |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 9-11 | Gráfelméleti algoritmusok MSc | Pluhár András | |
Hétfő | 11-12 | Gráfelméleti algoritmusok MSc gyak. (1) | Pluhár András | |
Hétfő | 18-20 | Teremfoglalás (nappali) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | |
Kedd | 10-12 | Optimalizálás alkalmazásai | MiM-1, MiM-2, GiM-1, GiM-2, MAT | Csendes Tibor |
Kedd | 16-17 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (4) | Pti-2 | Dobos Olivér János |
Kedd | 17-18 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (5) | Pti-2 | Dobos Olivér János |
Szerda | 9-11 | Párhuzamos programozás | Kertész Attila | |
Szerda | 12-14 | Játékelmélet | London András | |
Szerda | 14-15 | Játékelmélet gyak. (1) | London András | |
Szerda | 16-18 | Teremfoglalás (nappali) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | |
Szerda | 18-19 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (1) | Pti-2 | Kozma Kristóf Bendegúz |
Szerda | 19-20 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (2) | Pti-2 | Kozma Kristóf Bendegúz |
Csütörtök | 10-12 | Start-up vállalkozások fejlesztése | IBioM-3, IBioM-4 | London András |
Csütörtök | 16-17 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (12) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Balogh András |
Csütörtök | 17-18 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (13) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Balogh András |
Csütörtök | 18-19 | Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (3) | Pti-2 | Kozma Kristóf Bendegúz |
Péntek | 8-10 | Teremfoglalás (nappali) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 | |
Péntek | 10-12 | Teremfoglalás (nappali) | En_PtiM-1, En_PtiM-2 |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Csütörtök | 18-20 | Oktatójátékok készítése Scratch-csel (1) | Holló Csaba, Bartha Szofi | |
1. hét (02.16/02.17) | ||||
Péntek | 9-12 | L Webtervezés alapjai ea. | TR3-2 | Holló Csaba |
Péntek | 9-12 | L Web tervezés ea. | Mi-2, Pti-2 | Holló Csaba |
Péntek | 9-12 | L Fejlett grafikai algoritmusok (Grafikai rendszerek) ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Péntek | 10-13 | L Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban | Berend Gábor | |
Péntek | 10-14 | L Adatbázis alapú rendszerek ea. | Mi-6, Pti-4 | Németh Gábor |
Péntek | 11-13 | L Irányítástechnika ea. | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 12-14 | L Programozási ismeretek | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 12-14 | L Műszaki matematika I. ea. | Mi-2 | |
Péntek | 12-14 | L Szoftverfejlesztés MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 13-15 | L Irányítástechnika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 14-16 | L Szoftverfejlesztés MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 14-16 | L Programozási ismeretek lab. gyak. (1) | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 14-16 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 14-17 | L Operációkutatás I. ea. | Pti-4 | Szabó Péter Gábor |
Péntek | 14-17 | L Digitális képfeldolgozás ea. | Mi-6, Pti-6 | Palágyi Kálmán |
Péntek | 14-18 | L Nem-konvencionális adatbázisok ea. | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Péntek | 14-18 | L Számítógépes szemantika | Berend Gábor | |
Péntek | 15-18 | L Robotika | Mi-4 | Schäffer László |
Péntek | 15-19 | L Számítógéppel támogatott tervezés ea. konf. | Németh Gábor | |
Péntek | 16-18 | L Programozás I. lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Antal Gábor, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 16-18 | L Dokumentumkészítés és publikálás | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 16-20 | L Gépi tanulási módszerek MSc. és Mesterséges intelligencia II. | PtiM-2, PtiM-1 | Gosztolya Gábor |
Péntek | 18-20 | L Mikrovezérlők alkalmazástechnikája ea. | Mi-4 | Kelemen András |
Szombat | 8-11 | L Programozási alapismeretek B. ea. | MAT | Holló Csaba |
Szombat | 8-12 | L A sztochasztika alapjai ea. | Pti-2 | |
Szombat | 9-11 | L Személyes adatok védelmének jogi, etikai és informatikai kérdései ea. | MiM-1, MiM-2, PtiM-3, PtiM-4, TR3-2 | Alexin Zoltán |
Szombat | 9-11 | L Formális módszerek ea. | MiM | Gombás Éva |
Szombat | 9-12 | L Közelítő és szimbolikus számítások haladóknak MSc. ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 10-12 | L Formális nyelvek ea. | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 11-12 | L Formális módszerek lab. gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Szombat | 11-14 | L Digitális kultúra Szakmódszertan 8. (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 11-15 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak ea. | Holló Csaba | |
Szombat | 12-13 | L Formális nyelvek gyak. (1) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
2. hét (02.23/02.24) | ||||
Péntek | 8-12 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak ea. | Holló Csaba | |
Péntek | 8-12 | L Műszaki matematika I. ea. | Mi-2 | |
Péntek | 8-12 | L Analízis ea | PtiM-1, PtiM-2 | |
Péntek | 9-11 | L Hardware és software rendszerek verifikációja ea. | Pti-4 | Gombás Éva |
Péntek | 9-12 | L Logikai következtetési rendszerek | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 9-12 | L Logika és informatikai alkalmazásai ea. | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 9-12 | L Információbiztonság ea. | Mi-6, Pti-6 | Vidács László |
Péntek | 9-12 | L Optimalizálás alkalmazásai ea. | MiM-1, MiM-2 | Csendes Tibor |
Péntek | 9-13 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
Péntek | 10-12 | L Párhuzamos programozás ea. | PtiM-3, PtiM-4 | Kertész Attila |
Péntek | 10-12 | L Elemi informatika 2. gyak (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 11-12 | L Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (1) | Pti-4 | Gombás Éva |
Péntek | 12-14 | L Felkészítés informatikai versenyekre (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-14 | L Párhuzamos programozás lab. gyak. (1) | PtiM-3, PtiM-4 | Márkus András |
Péntek | 12-14 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 12-14 | L Alkalmazásfejlesztés I. ea. | Mi-4, Pti-4 | Siket István |
Péntek | 12-15 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 14-16 | L Programozási nyelvek ea. | Pti-4 | Kertész Attila |
Péntek | 14-16 | L PLC-k és SCADA rendszerek | Mi-4 | Kincses Zoltán |
Péntek | 14-17 | L Információbiztonság lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-6 | Tóth László (SED) |
Péntek | 14-17 | L Webtervezés alapjai ea. | TR3-2 | Holló Csaba |
Péntek | 14-17 | L Ipari képfeldolgozás ea. | MiM-3, MiM-4 | Németh Gábor |
Péntek | 14-17 | L Web tervezés ea. | Mi-2, Pti-2 | Holló Csaba |
Péntek | 14-17 | L Információbiztonság lab. gyak. (2) | Mi-6, Pti-6 | Dombi József Dániel |
Péntek | 14-17 | L Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban | Berend Gábor | |
Péntek | 15-18 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Jánki Zoltán Richárd |
Péntek | 15-18 | L Mobiltechnológia (1) | TR4-4 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 16-18 | L Programozási nyelvek lab. gyak. (1) | Pti-4 | Pflanzner Tamás |
Péntek | 16-19 | L Rendszerelmélet ea. | MiM-2, MiM-1 | Pletl Szilveszter |
Péntek | 16-19 | L Mérés és adatgyűjtés ea. | Mi-4 | Mingesz Róbert, Vadai Gergely |
Péntek | 17-20 | L Digitális képfeldolgozás ea. | Mi-6, Pti-6 | Palágyi Kálmán |
Szombat | 8-10 | L Assembly programozás ea. | Mi-2, Pti-6, TR3-2 | Kiss Ákos |
Szombat | 8-11 | L Programozási alapismeretek B. ea. | MAT | Holló Csaba |
Szombat | 8-11 | L Játékelmélet ea. | PtiM | Pluhár András |
Szombat | 8-12 | L Diszkrét matematika II. ea. | Pti-2 | Katonáné Horváth Eszter |
Szombat | 9-11 | L Formális módszerek ea. | MiM | Gombás Éva |
Szombat | 9-12 | L Távközlő hálózatok gy. (1) | Mi-6 | Kalmár György |
Szombat | 9-12 | L Operációkutatás I. ea. | Pti-4 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 9-13 | L Problémamegoldó szeminárium (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Szombat | 9-13 | L Gépi tanulási módszerek MSc. és Mesterséges intelligencia II. | PtiM-2, PtiM-1 | Gosztolya Gábor |
Szombat | 10-12 | L Assembly programozás lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-6, TR3-2 | Kiss Ákos |
Szombat | 11-12 | L Formális módszerek lab. gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Szombat | 12-14 | L Dokumentumkészítés és publikálás | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 12-14 | L Web tervezés lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Csuvik Viktor, Hajnal Péter János |
3. hét (03.01/03.02) | ||||
Péntek | 8-11 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (2) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Péntek | 8-11 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Péntek | 9-12 | L Web tervezés ea. | Mi-2, Pti-2 | Holló Csaba |
Péntek | 9-12 | L Fejlett grafikai algoritmusok (Grafikai rendszerek) ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Péntek | 9-12 | L Webtervezés alapjai ea. | TR3-2 | Holló Csaba |
Péntek | 9-13 | L Számítógéppel támogatott tervezés ea. konf. | Németh Gábor | |
Péntek | 10-12 | L Elemi informatika 2. gyak (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 10-13 | L Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban gyak (1) | Ficsor Tamás | |
Péntek | 10-13 | L Rendszerfejlesztés II. ea. | Pti-6 | Beszédes Árpád |
Péntek | 11-13 | L Irányítástechnika ea. | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 11-13 | L Hardware és software rendszerek verifikációja ea. | Pti-4 | Gombás Éva |
Péntek | 12-14 | L Szoftverfejlesztés MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 12-14 | L Programozási ismeretek | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 12-14 | L Felkészítés informatikai versenyekre (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-14 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 13-14 | L Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (1) | Pti-4 | Gombás Éva |
Péntek | 13-15 | L Irányítástechnika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 14-16 | L Programozási ismeretek lab. gyak. (1) | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 14-16 | L Nem-konvencionális adatbázisok ea. | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Péntek | 14-16 | L Programozás I. lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Antal Gábor, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 14-16 | L Szoftverfejlesztés MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 14-17 | L A tanulástechnológia informatikai elemei gyak (1) | TR4-4 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 14-18 | L Adatbázis alapú rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-4 | Németh Gábor |
Péntek | 15-17 | L Mikrovezérlők alkalmazástechnikája ea. | Mi-4 | Kelemen András |
Péntek | 16-18 | L Nem-konvencionális adatbázisok lab. gyak. (1) | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Péntek | 16-18 | L Webtervezés alapjai gy. (1) | TR3-2 | Vad Avar |
Péntek | 16-20 | L Gépi tanulási módszerek MSc. és Mesterséges intelligencia II. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Gosztolya Gábor |
Péntek | 16-20 | L Fizika mérnök informatikusoknak II. ea. | Mi-2 | |
Péntek | 17-19 | L Logika és informatikai alkalmazásai ea. | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 17-19 | L Logikai következtetési rendszerek | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 17-20 | L Mobiltechnológia (1) | TR4-4 | Bilicki Vilmos |
Szombat | 8-10 | L Számítógépes szemantika | Berend Gábor | |
Szombat | 8-11 | L Programozási alapismeretek B. lab. gyak. (1) | MAT | Holló Csaba |
Szombat | 8-12 | L A sztochasztika alapjai ea. | Pti-2 | |
Szombat | 9-11 | L Személyes adatok védelmének jogi, etikai és informatikai kérdései ea. | MiM-1, MiM-2, PtiM-3, PtiM-4, TR3-2 | Alexin Zoltán |
Szombat | 9-12 | L Közelítő és szimbolikus számítások haladóknak MSc. ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 9-13 | L Problémamegoldó szeminárium (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Szombat | 10-12 | L Formális nyelvek ea. | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 10-12 | L Számítógépes szemantika gyak (1) | Berend Gábor | |
Szombat | 11-14 | L Digitális kultúra Szakmódszertan 8. (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 12-13 | L Formális nyelvek gyak. (1) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 12-14 | L Web tervezés lab. gyak. (3) | Mi-2, Pti-2 | Hajnal Péter János, Szabó Zsuzsanna |
4. hét (03.08/03.09) | ||||
Péntek | 8-12 | L Analízis gy. (1) | PtiM-1, PtiM-2 | |
Péntek | 9-11 | L Formális módszerek ea. | MiM | Gombás Éva |
Péntek | 9-12 | L Információbiztonság ea. | Mi-6, Pti-6 | Vidács László |
Péntek | 9-12 | L Webtervezés alapjai ea. | TR3-2 | Holló Csaba |
Péntek | 9-12 | L Web tervezés ea. | Mi-2, Pti-2 | Holló Csaba |
Péntek | 9-12 | L Optimalizálás alkalmazásai ea. | MiM-1, MiM-2 | Csendes Tibor |
Péntek | 9-12 | L Algoritmusok és adatszerkezetek II. ea. | Mi-4, Pti-4 | Békési József |
Péntek | 9-13 | L Számítógéppel támogatott tervezés lab. gyak. konf. (1) | Németh Gábor | |
Péntek | 10-12 | L Elemi informatika 2. gyak (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 10-12 | L Párhuzamos programozás ea. | PtiM-3, PtiM-4 | Kertész Attila |
Péntek | 11-12 | L Formális módszerek lab. gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Péntek | 12-14 | L Digitális képfeldolgozás lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-6 | Kardos Péter |
Péntek | 12-14 | L Párhuzamos programozás lab. gyak. (1) | PtiM-3, PtiM-4 | Márkus András |
Péntek | 12-14 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 12-14 | L Felkészítés informatikai versenyekre (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-14 | L Programozási ismeretek | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 12-14 | L Alkalmazásfejlesztés I. ea. | Mi-4, Pti-4 | Siket István |
Péntek | 12-15 | L Fejlett grafikai algoritmusok (Grafikai rendszerek) lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Péntek | 14-16 | L PLC-k és SCADA rendszerek | Mi-4 | Kincses Zoltán |
Péntek | 14-16 | L Programozási nyelvek ea. | Pti-4 | Kertész Attila |
Péntek | 14-16 | L Programozási ismeretek lab. gyak. (1) | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 14-17 | L Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban gyak (1) | Ficsor Tamás | |
Péntek | 14-17 | L Ipari képfeldolgozás ea. | MiM-3, MiM-4 | Németh Gábor |
Péntek | 14-17 | L Információbiztonság lab. gyak. (2) | Mi-6, Pti-6 | Dombi József Dániel |
Péntek | 14-17 | L Információbiztonság lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-6 | Tóth László (SED) |
Péntek | 14-18 | L Műszaki matematika I. ea. | Mi-2 | |
Péntek | 14-18 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak lab. gyak. (1) | Holló Csaba | |
Péntek | 16-18 | L Programozási nyelvek lab. gyak. (1) | Pti-4 | Pflanzner Tamás |
Péntek | 16-18 | L Dokumentumkészítés és publikálás | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 16-19 | L Mérés és adatgyűjtés ea. | Mi-4 | Mingesz Róbert, Vadai Gergely |
Péntek | 16-19 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 18-19 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak ea. | Holló Csaba | |
Péntek | 18-20 | L Webtervezés alapjai gy. (1) | TR3-2 | Vad Avar |
Szombat | 8-10 | L Assembly programozás ea. | Mi-2, Pti-6, TR3-2 | Kiss Ákos |
Szombat | 8-10 | L Programozási alapismeretek B. lab. gyak. (1) | MAT | Holló Csaba |
Szombat | 8-11 | L Játékelmélet ea. | PtiM | Pluhár András |
Szombat | 8-12 | L Diszkrét matematika II. gy. (1) | Pti-2 | Katonáné Horváth Eszter |
Szombat | 9-12 | L Számítógéppel támogatott tervezés lab. gyak. konf. (1) | Németh Gábor | |
Szombat | 9-12 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Jánki Zoltán Richárd |
Szombat | 9-12 | L A tanulástechnológia informatikai elemei gyak (1) | TR4-4 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 9-12 | L Távközlő hálózatok gy. (1) | Mi-6 | Kalmár György |
Szombat | 10-12 | L Assembly programozás lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-6, TR3-2 | Kiss Ákos |
Szombat | 10-13 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak lab. gyak. (1) | Holló Csaba | |
Szombat | 12-14 | L Programozás I. lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Antal Gábor, Szabó Zsuzsanna |
Szombat | 12-15 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
Szombat | 13-15 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak ea. | Holló Csaba | |
6. hét (03.22/03.23) | ||||
Péntek | 8-10 | L Műszaki matematika I. ea. | Mi-2 | |
Péntek | 8-12 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak lab. gyak. (1) | Holló Csaba | |
Péntek | 8-12 | L Analízis ea | PtiM-1, PtiM-2 | |
Péntek | 9-12 | L Multimédia ea. | Pti-6, TR4-4 | Nyúl László |
Péntek | 9-12 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
Péntek | 9-12 | L Optimalizálás alkalmazásai gyak. (1) | MiM-1, MiM-2 | Csendes Tibor |
Péntek | 10-12 | L Műszaki matematika I. gy. (1) | Mi-2 | |
Péntek | 10-12 | L Irányítástechnika ea. | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 10-14 | L Nem-konvencionális adatbázisok lab. gyak. (1) | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Péntek | 11-14 | L Operációkutatás I. gyak. (1) | Pti-4 | Szabó Péter Gábor |
Péntek | 12-14 | L Programozási ismeretek | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 12-15 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 12-15 | L Irányítástechnika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 12-15 | L Információbiztonság ea. | Mi-6, Pti-6 | Vidács László |
Péntek | 13-16 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 14-16 | L Programozási ismeretek lab. gyak. (1) | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 14-16 | L Hardware és software rendszerek verifikációja ea. | Pti-4 | Gombás Éva |
Péntek | 14-17 | L Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban gyak (1) | Ficsor Tamás | |
Péntek | 14-17 | L Mobiltechnológia (1) | TR4-4 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 14-17 | L Ipari képfeldolgozás lab. gyak. (1) | MiM-3, MiM-4 | Németh Gábor |
Péntek | 15-18 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Jánki Zoltán Richárd |
Péntek | 15-18 | L Információbiztonság lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-6 | Tóth László (SED) |
Péntek | 15-18 | L Információbiztonság lab. gyak. (2) | Mi-6, Pti-6 | Dombi József Dániel |
Péntek | 15-18 | L Robotika | Mi-4 | Schäffer László |
Péntek | 16-17 | L Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (1) | Pti-4 | Gombás Éva |
Péntek | 16-18 | L Webtervezés alapjai gy. (1) | TR3-2 | Vad Avar |
Péntek | 16-18 | L Programozás I. lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Antal Gábor, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 16-19 | L Rendszerelmélet ea. | MiM-2, MiM-1 | Pletl Szilveszter |
Péntek | 18-20 | L Mikrovezérlők alkalmazástechnikája ea. | Mi-4 | Kelemen András |
Péntek | 18-20 | L Web tervezés lab. gyak. (2) | Mi-2, Pti-2 | Csuvik Viktor, Szabó Zsuzsanna |
Szombat | 8-12 | L A sztochasztika alapjai ea. | Pti-2 | |
Szombat | 9-12 | L Multimédia ea. | Pti-6, TR4-4 | Nyúl László |
Szombat | 9-12 | L Távközlő hálózatok gy. (1) | Mi-6 | Kalmár György |
Szombat | 9-12 | L Közelítő és szimbolikus számítások haladóknak MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 9-13 | L Dokumentumkészítés és publikálás gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 10-12 | L Formális nyelvek ea. | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 12-13 | L Formális nyelvek gyak. (1) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 12-14 | L Web tervezés lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Csuvik Viktor, Hajnal Péter János |
8. hét (04.05/04.06) | ||||
Péntek | 8-10 | L Assembly programozás ea. | Mi-2, Pti-6, TR3-2 | Kiss Ákos |
Péntek | 8-12 | L A sztochasztika alapjai gy. (1) | Pti-2 | |
Péntek | 8-12 | L Analízis gy. (1) | PtiM-1, PtiM-2 | |
Péntek | 9-12 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (2) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Péntek | 9-12 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Péntek | 9-12 | L Optimalizálás alkalmazásai ea. | MiM-1, MiM-2 | Csendes Tibor |
Péntek | 10-12 | L Párhuzamos programozás ea. | PtiM-3, PtiM-4 | Kertész Attila |
Péntek | 10-12 | L Elemi informatika 2. gyak (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 10-12 | L Assembly programozás lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-6, TR3-2 | Kiss Ákos |
Péntek | 12-14 | L Felkészítés informatikai versenyekre (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-14 | L Alkalmazásfejlesztés I. ea. | Mi-4, Pti-4 | Siket István |
Péntek | 12-14 | L Programozási ismeretek | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 12-14 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 12-14 | L Párhuzamos programozás lab. gyak. (1) | PtiM-3, PtiM-4 | Márkus András |
Péntek | 14-16 | L Programozási nyelvek ea. | Pti-4 | Kertész Attila |
Péntek | 14-16 | L PLC-k és SCADA rendszerek | Mi-4 | Kincses Zoltán |
Péntek | 14-16 | L Programozási ismeretek lab. gyak. (1) | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 14-17 | L Mobiltechnológia (1) | TR4-4 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 14-17 | L Rendszerfejlesztés II. ea. | Pti-6 | Beszédes Árpád |
Péntek | 14-18 | L Nem-konvencionális adatbázisok lab. gyak. (1) | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Péntek | 14-18 | L Műszaki matematika I. gy. (1) | Mi-2 | |
Péntek | 15-18 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Bilicki Vilmos |
Péntek | 16-18 | L Webtervezés alapjai gy. (1) | TR3-2 | Vad Avar |
Péntek | 16-18 | L Programozási nyelvek lab. gyak. (1) | Pti-4 | Pflanzner Tamás |
Péntek | 16-19 | L Rendszerelmélet ea. | MiM-2, MiM-1 | Pletl Szilveszter |
Péntek | 16-19 | L Mérés és adatgyűjtés ea. | Mi-4 | Vadai Gergely, Mingesz Róbert |
Péntek | 18-20 | L Programozás I. lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Antal Gábor, Szabó Zsuzsanna |
Szombat | 8-11 | L Játékelmélet gyak. (1) | PtiM | Pluhár András |
Szombat | 8-12 | L Fizika mérnök informatikusoknak II. ea. | Mi-2 | |
Szombat | 8-12 | L Diszkrét matematika II. ea. | Pti-2 | Katonáné Horváth Eszter |
Szombat | 9-11 | L Formális módszerek ea. | MiM | Gombás Éva |
Szombat | 9-12 | L Programrendszerek fejlesztése MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Jánki Zoltán Richárd |
Szombat | 9-12 | L Rendszerfejlesztés II. gyak. (1) | Pti-6 | Tóth László (SED) |
Szombat | 9-13 | L Problémamegoldó szeminárium (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Szombat | 9-13 | L Dokumentumkészítés és publikálás gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 10-12 | L Formális nyelvek ea. | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 11-12 | L Formális módszerek lab. gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Szombat | 12-13 | L Formális nyelvek gyak. (1) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 12-14 | L Web tervezés lab. gyak. (3) | Mi-2, Pti-2 | Hajnal Péter János, Szabó Zsuzsanna |
9. hét (04.12/04.13) | ||||
Péntek | 8-11 | L Algoritmusok és adatszerkezetek II. ea. | Mi-4, Pti-4 | Békési József |
Péntek | 8-12 | L Mesterséges neuronhálók és alkalmazásaik | PtiM-2, PtiM-1 | Megyeri István |
Péntek | 9-12 | L Multimédia ea. | Pti-6, TR4-4 | Nyúl László |
Péntek | 9-12 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
Péntek | 10-12 | L Web tervezés lab. gyak. (2) | Mi-2, Pti-2 | Csuvik Viktor, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 10-13 | L Értelmezhetőség és magyarázhatóság a gépi tanulásban gyak (1) | Ficsor Tamás | |
Péntek | 11-13 | L Irányítástechnika ea. | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 12-14 | L Szoftverfejlesztés MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 12-15 | L Operációs rendszerek ea. | Mi-2, Pti-2 | Nagy Antal |
Péntek | 12-16 | L Adatbázis alapú rendszerek ea. | Mi-6, Pti-4 | Németh Gábor |
Péntek | 13-15 | L Irányítástechnika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 14-16 | L Nem-konvencionális adatbázisok lab. gyak. (1) | MiM, PtiM | Balázs Péter |
Péntek | 14-16 | L Szoftverfejlesztés MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 14-18 | L Dokumentumkészítés és publikálás gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 15-18 | L Logika és informatikai alkalmazásai ea. | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 15-18 | L Logikai következtetési rendszerek | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 16-19 | L Operációkutatás I. ea. | Pti-4 | Szabó Péter Gábor |
Péntek | 16-19 | L Digitális képfeldolgozás ea. | Mi-6, Pti-6 | Palágyi Kálmán |
Péntek | 16-20 | L Gépi tanulási módszerek MSc. és Mesterséges intelligencia II. | PtiM-1, PtiM-2 | Gosztolya Gábor |
Péntek | 18-20 | L Mikrovezérlők alkalmazástechnikája ea. | Mi-4 | Kelemen András |
Szombat | 8-12 | L Diszkrét matematika II. gy. (1) | Pti-2 | Katonáné Horváth Eszter |
Szombat | 9-11 | L Személyes adatok védelmének jogi, etikai és informatikai kérdései ea. | MiM-1, MiM-2, PtiM-3, PtiM-4, TR3-2 | Alexin Zoltán |
Szombat | 9-12 | L Közelítő és szimbolikus számítások haladóknak MSc. ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 9-12 | L Multimédia ea. | Pti-6, TR4-4 | Nyúl László |
Szombat | 10-12 | L Formális nyelvek ea. | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
Szombat | 11-14 | L Digitális kultúra Szakmódszertan 8. (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 12-13 | L Formális nyelvek gyak. (1) | Pti-4 | Vágvölgyi Sándor |
10. hét (04.19/04.20) | ||||
Péntek | 8-12 | L Analízis ea | PtiM-1, PtiM-2 | |
Péntek | 8-12 | L A sztochasztika alapjai gy. (1) | Pti-2 | |
Péntek | 9-11 | L Formális módszerek ea. | MiM | Gombás Éva |
Péntek | 9-12 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Péntek | 9-12 | L Alkalmazásfejlesztés I. lab. gyak. (2) | Mi-4, Pti-4 | Pengő Edit |
Péntek | 10-12 | L Párhuzamos programozás ea. | PtiM-3, PtiM-4 | Kertész Attila |
Péntek | 10-12 | L Grafikai és multimédiai alkalmazások (1) | TR3-2 | Bodnár Péter |
Péntek | 11-12 | L Formális módszerek lab. gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Péntek | 12-14 | L Programozási ismeretek | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 12-14 | L Programozás I. | Mi-2, Pti-2 | Jasz Judit |
Péntek | 12-14 | L Szoftverfejlesztés MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 12-14 | L Digitális képfeldolgozás lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-6 | Kardos Péter |
Péntek | 12-14 | L Párhuzamos programozás lab. gyak. (1) | PtiM-3, PtiM-4 | Márkus András |
Péntek | 12-15 | L Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4 | Békési József |
Péntek | 14-16 | L Programozási ismeretek lab. gyak. (1) | TR3-2 | Gergely Tamás |
Péntek | 14-16 | L Szoftverfejlesztés MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 14-16 | L Programozás I. lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Antal Gábor, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 14-17 | L A tanulástechnológia informatikai elemei gyak (1) | TR4-4 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 15-17 | L Programozási nyelvek ea. | Pti-4 | Kertész Attila |
Péntek | 15-18 | L Robotika | Mi-4 | Schäffer László |
Péntek | 16-18 | L Webtervezés alapjai gy. (1) | TR3-2 | Vad Avar |
Péntek | 16-20 | L Gépi tanulási módszerek MSc. és Mesterséges intelligencia II. | PtiM-1, PtiM-2 | Gosztolya Gábor |
Péntek | 16-20 | L Műszaki matematika I. gy. (1) | Mi-2 | |
Péntek | 17-19 | L Programozási nyelvek lab. gyak. (1) | Pti-4 | Pflanzner Tamás |
Szombat | 8-12 | L Diszkrét matematika II. ea. | Pti-2 | Katonáné Horváth Eszter |
Szombat | 9-11 | L Személyes adatok védelmének jogi, etikai és informatikai kérdései ea. | MiM-1, MiM-2, PtiM-3, PtiM-4, TR3-2 | Alexin Zoltán |
Szombat | 9-11 | L Hardware és software rendszerek verifikációja ea. | Pti-4 | Gombás Éva |
Szombat | 9-12 | L Multimédia lab. gyak. (1) | Pti-6, TR4-4 | Bodnár Péter |
Szombat | 9-12 | L Közelítő és szimbolikus számítások haladóknak MSc. ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 11-12 | L Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (1) | Pti-4 | Gombás Éva |
Szombat | 11-14 | L Digitális kultúra Szakmódszertan 8. (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
11. hét (04.26/04.27) | ||||
Péntek | 8-12 | L Mesterséges neuronhálók és alkalmazásaik | PtiM-2, PtiM-1 | Megyeri István |
Péntek | 9-12 | L Optimalizálás alkalmazásai ea. | MiM-1, MiM-2 | Csendes Tibor |
Péntek | 10-12 | L Párhuzamos programozás ea. | PtiM-3, PtiM-4 | Kertész Attila |
Péntek | 10-12 | L Irányítástechnika ea. | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 10-13 | L Rendszerfejlesztés II. ea. | Pti-6 | Beszédes Árpád |
Péntek | 10-14 | L Adatbázis alapú rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-4 | Németh Gábor |
Péntek | 10-14 | L Grafikai és multimédiai alkalmazások (1) | TR3-2 | Bodnár Péter |
Péntek | 12-14 | L Párhuzamos programozás lab. gyak. (1) | PtiM-3, PtiM-4 | Márkus András |
Péntek | 12-15 | L Operációs rendszerek ea. | Mi-2, Pti-2 | Nagy Antal |
Péntek | 12-15 | L Irányítástechnika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Vadai Gergely |
Péntek | 14-16 | L Programozási nyelvek ea. | Pti-4 | Kertész Attila |
Péntek | 14-17 | L Problémamegoldó szeminárium (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 14-18 | L Dokumentumkészítés és publikálás gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 14-18 | L Számítógépes szemantika gyak (1) | Berend Gábor | |
Péntek | 15-17 | L Szoftverfejlesztés MSc. | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Péntek | 15-18 | L Ipari képfeldolgozás ea. | MiM-3, MiM-4 | Németh Gábor |
Péntek | 16-18 | L Programozási nyelvek lab. gyak. (1) | Pti-4 | Pflanzner Tamás |
Péntek | 16-19 | L Mérés és adatgyűjtés ea. | Mi-4 | Mingesz Róbert, Vadai Gergely |
Péntek | 16-19 | L Rendszerelmélet ea. | MiM-2, MiM-1 | Pletl Szilveszter |
Péntek | 16-20 | L Fizika mérnök informatikusoknak II. ea. | Mi-2 | |
Péntek | 17-19 | L Szoftverfejlesztés MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Alexin Zoltán |
Szombat | 9-11 | L Hardware és software rendszerek verifikációja ea. | Pti-4 | Gombás Éva |
Szombat | 9-12 | L Multimédia lab. gyak. (1) | Pti-6, TR4-4 | Bodnár Péter |
Szombat | 9-12 | L Ipari képfeldolgozás lab. gyak. (1) | MiM-3, MiM-4 | Németh Gábor |
Szombat | 10-13 | L Operációs rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Karai Gábor |
Szombat | 11-12 | L Hardware és software rendszerek verifikációja gyak. (1) | Pti-4 | Gombás Éva |
Szombat | 11-14 | L Digitális kultúra szakmódszertan 9. gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 12-15 | L Számítógéppel támogatott tervezés lab. gyak. konf. (1) | Németh Gábor | |
12. hét (05.03/05.04) | ||||
Péntek | 8-11 | L Algoritmusok és adatszerkezetek II. ea. | Mi-4, Pti-4 | Békési József |
Péntek | 8-12 | L Analízis gy. (1) | PtiM-1, PtiM-2 | |
Péntek | 8-12 | L A sztochasztika alapjai gy. (1) | Pti-2 | |
Péntek | 9-12 | L Optimalizálás alkalmazásai gyak. (1) | MiM-1, MiM-2 | Csendes Tibor |
Péntek | 10-12 | L Párhuzamos programozás ea. | PtiM-3, PtiM-4 | Kertész Attila |
Péntek | 10-14 | L Grafikai és multimédiai alkalmazások (1) | TR3-2 | Bodnár Péter |
Péntek | 11-14 | L Operációkutatás I. ea. | Pti-4 | Szabó Péter Gábor |
Péntek | 12-14 | L Párhuzamos programozás lab. gyak. (1) | PtiM-3, PtiM-4 | Márkus András |
Péntek | 12-15 | L Logikai következtetési rendszerek | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 12-15 | L Logika és informatikai alkalmazásai ea. | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 12-15 | L Fejlett grafikai algoritmusok (Grafikai rendszerek) lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Péntek | 14-16 | L Dokumentumkészítés és publikálás gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 14-16 | L Programozási nyelvek ea. | Pti-4 | Kertész Attila |
Péntek | 14-17 | L Problémamegoldó szeminárium (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 14-17 | L Digitális képfeldolgozás ea. | Mi-6, Pti-6 | Palágyi Kálmán |
Péntek | 14-18 | L Számítógépes szemantika gyak (1) | Berend Gábor | |
Péntek | 15-19 | L Gépi tanulási módszerek MSc. és Mesterséges intelligencia II. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Gosztolya Gábor |
Péntek | 16-18 | L Operációs rendszerek ea. | Mi-2, Pti-2 | Nagy Antal |
Péntek | 16-19 | L Hardware és software rendszerek verifikációja ea. | Pti-4 | Gombás Éva |
Szombat | 8-12 | L Diszkrét matematika II. gy. (1) | Pti-2 | Katonáné Horváth Eszter |
Szombat | 9-10 | L Programozási alapismeretek geoinformatikusoknak lab. gyak. (1) | Holló Csaba | |
Szombat | 9-12 | L Távközlő hálózatok gy. (1) | Mi-6 | Kalmár György |
Szombat | 9-12 | L Közelítő és szimbolikus számítások haladóknak MSc. lab. gyak. (1) | PtiM-2, PtiM-1 | Szabó Péter Gábor |
Szombat | 9-12 | L Digitális kultúra szakmódszertan 9. gyak (1) | TR3-2 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 10-11 | L Programozási alapismeretek B. lab. gyak. (1) | MAT | Holló Csaba |
Szombat | 12-15 | L Operációs rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Karai Gábor |
13. hét (05.10/05.11) | ||||
Péntek | 8-12 | L Mesterséges neuronhálók és alkalmazásaik | PtiM-2, PtiM-1 | Megyeri István |
Péntek | 9-11 | L Logika és informatikai alkalmazásai ea. | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 9-11 | L Logikai következtetési rendszerek | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 9-12 | L Játékelmélet ea. | PtiM | Pluhár András |
Péntek | 9-12 | L Formális módszerek lab. gyak. (1) | MiM | Gombás Éva |
Péntek | 9-13 | L Adatbázis alapú rendszerek ea. | Mi-6, Pti-4 | Németh Gábor |
Péntek | 10-12 | L Elemi informatika 2. gyak (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 10-12 | L Személyes adatok védelmének jogi, etikai és informatikai kérdései ea. | MiM-1, MiM-2, PtiM-3, PtiM-4, TR3-2 | Alexin Zoltán |
Péntek | 10-13 | L Rendszerfejlesztés II. ea. | Pti-6 | Beszédes Árpád |
Péntek | 11-13 | L Logikai következtetési rendszerek gyak (1) | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 11-13 | L Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (1) | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 12-14 | L Felkészítés informatikai versenyekre (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-15 | L Fejlett grafikai algoritmusok (Grafikai rendszerek) ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Péntek | 13-15 | L Web tervezés lab. gyak. (1) | Mi-2, Pti-2 | Csuvik Viktor, Hajnal Péter János |
Péntek | 13-16 | L Algoritmusok és adatszerkezetek II. ea. | Mi-4, Pti-4 | Békési József |
Péntek | 14-17 | L A tanulástechnológia informatikai elemei gyak (1) | TR4-4 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 14-17 | L Rendszerfejlesztés II. gyak. (1) | Pti-6 | Tóth László (SED) |
Péntek | 14-18 | L Grafikai és multimédiai alkalmazások (1) | TR3-2 | Bodnár Péter |
Péntek | 15-17 | L Web tervezés lab. gyak. (2) | Mi-2, Pti-2 | Csuvik Viktor, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 15-18 | L Ipari képfeldolgozás ea. | MiM-3, MiM-4 | Németh Gábor |
Péntek | 16-18 | L Mikrovezérlők alkalmazástechnikája ea. | Mi-4 | Kelemen András |
Péntek | 16-19 | L Operációkutatás I. gyak. (1) | Pti-4 | Szabó Péter Gábor |
Péntek | 17-19 | L Számítógépes szemantika gyak (1) | Berend Gábor | |
Péntek | 17-19 | L Operációs rendszerek ea. | Mi-2, Pti-2 | Nagy Antal |
Péntek | 18-20 | L Irányítástechnika lab. gyak. (1) | Mi-4 | Vadai Gergely |
Szombat | 9-12 | L A tanulástechnológia informatikai elemei gyak (1) | TR4-4 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Szombat | 9-13 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
14. hét (05.17/05.18) | ||||
Péntek | 9-12 | L Játékelmélet ea. | PtiM | Pluhár András |
Péntek | 9-12 | L Logika és informatikai alkalmazásai gyak. (1) | Pti-2 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 9-12 | L Logikai következtetési rendszerek gyak (1) | Mi-4 | Gazdag Zsolt Zoltán |
Péntek | 9-13 | L Adatkezelés gy. (1) | TR3-2 | Németh Gábor |
Péntek | 10-12 | L Elemi informatika 2. gyak (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-14 | L Operációs rendszerek ea. | Mi-2, Pti-2 | Nagy Antal |
Péntek | 12-14 | L Digitális képfeldolgozás lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-6 | Kardos Péter |
Péntek | 12-14 | L Felkészítés informatikai versenyekre (1) | TR4-4 | Domonkos Sándor Balázs |
Péntek | 12-15 | L Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (1) | Mi-4, Pti-4 | Békési József |
Péntek | 14-16 | L Web tervezés lab. gyak. (3) | Mi-2, Pti-2 | Hajnal Péter János, Szabó Zsuzsanna |
Péntek | 14-17 | L A tanulástechnológia informatikai elemei gyak (1) | TR4-4 | Rozgonyi-Borus Ferenc |
Péntek | 14-18 | L Grafikai és multimédiai alkalmazások (1) | TR3-2 | Bodnár Péter |
Péntek | 15-18 | L Fejlett grafikai algoritmusok (Grafikai rendszerek) ea. | PtiM-2, PtiM-1 | Nagy Antal |
Péntek | 15-19 | L Adatbázis alapú rendszerek lab. gyak. (1) | Mi-6, Pti-4 | Németh Gábor |
Péntek | 18-20 | L Mikrovezérlők alkalmazástechnikája ea. | Mi-4 | Kelemen András |
Péntek | 18-20 | L Webtervezés alapjai gy. (1) | TR3-2 | Vad Avar |
Szombat | 8-11 | L Játékelmélet gyak. (1) | PtiM | Pluhár András |
Nap | Óra | Kurzus | Tanulócsoportok | Oktatók |
---|---|---|---|---|
Minden héten | ||||
Hétfő | 14-16 | Nagyvállalati alkalmazások tesztelése | Gergely Tamás, - Demonstrátor - | |
Kedd | 9-11 | Game theory | En_PtiM-3, En_PtiM-4 | Pluhár András |
Kedd | 11-12 | Game theory, practice (1) | En_PtiM-3, En_PtiM-4 | Pluhár András |
Kedd | 12-13 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (1) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Vetráb Mercedes |
Kedd | 13-14 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (2) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Vetráb Mercedes |
Kedd | 14-16 | Teremfoglalás (nappali) | Ferenc Rudolf, Hegedűs Péter | |
Kedd | 17-19 | Teremfoglalás (nappali) | Dombi József | |
Szerda | 8-9 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (5) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Hirling Dominik |
Szerda | 9-10 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (6) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Hirling Dominik |
Szerda | 10-12 | Teremfoglalás (nappali) | Jelasity Márk | |
Szerda | 16-18 | Ütemezési modellek alkalmazásai | Békési József | |
Csütörtök | 13-14 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (7) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Balogh András |
Csütörtök | 14-15 | Algoritmusok és adatszerkezetek II. gyak. (8) | Mi-4, Gi-4, Pti-4, Umi-4 | Balogh András |
Csütörtök | 18-20 | Eötvös Informatika Műhely | Gazdag-Tóth Boglárka |