Clementine - Előadói felhívás - SPSS Nyári Iskola

SPSS Nyári Iskola, 2017. július 10-14. Siófok

Cégünk idén immár kilencedik alkalommal rendezi meg egyhetes nyári programját, az SPSS Nyári Iskolát a felsőoktatásban résztvevők számára.

Idén a Gábor Dénes Főiskola támogatásával Siófokon tartjuk az eseményt július 10. és 14. között, melyre ezúton szeretnénk meghívni önt és kollégáit.

Előadásokat az alábbi témákban várunk:

• egyetemi, főiskolai oktatók, akik szívesen megosztanák az SPSS oktatásával kapcsolatos tapasztalataikat kollégáikkal (előadói felhívás és jelentkezés ITT)
  • PhD hallgatók, hallgatók, kutatók, akik dolgoztak már az SPSS szoftverekkel, és bemutatnák tapasztalataikat, kutatási eredményeiket (előadói felhívás és jelentkezés ITT)
  • iparági szereplők, akik bemutatják a piaci trendeket, esettanulmányokat a szakterületről és ezen belül a szoftver segítségével végzett elemzéseket

Jelentkezés előadónak ITT.

A rendezvény a felsőoktatás oktatóinak és hallgatóinak ingyenes.

A folyamatosan bővülő program és minden további fontos információ megtalálható honlapunkon: clementine.hu/nyariiskola

Töltsön velünk egy jó hangulatú, információban és élményekben gazdag hetet a Balaton partján!