Fokozatot szerzettek névsora

Az Informatika Doktori Iskolában 2009-óta, illetve a Matematika és Számítástudományok Doktori Iskola Informatika Programjában 2009-ig fokozatot szerzettek névsora.

Szervezett képzésben vagy egyéni felkészülőként

Fokozatszerzés Éve Név Témavezető Neve Disszertáció címe és repozitóriumi linkje
2021 Berta Árpád Jelasity Márk
2021 Kalmár György Nyúl László
2021 Nadera ALJAWABRAH Gergely Tamás
2021 Pflanzner Tamás Kertész Attila
2020 Zaválnij Bogdán egyéni felkészülő
2020 Balogh Gergő Beszédes Árpád
2020 Tóth Zoltán Gábor Ferenc Rudolf
2020 Szőke Gábor Ferenc Rudolf
2020 Subecz Zoltán Csirik János
2020 Molnár Csaba Horváth Péter és Kató Zoltán
2020 Lévai Balázs László Bánhelyi Balázs
2020 Koós Krisztián Horváth Péter
2020 Katona Melinda Nyúl László
2020 Hangya Viktor Farkas Richárd
2020 Hassina BOURESSACE Csirik János
2019 Hodován Renáta Gyimóthy Tibor
2019 Fröhlich Róbert Kató Zoltán
2019 Dobó András Csirik János
2019 Sarcevic Péter Pletl Szilveszter
2018 Dávid Balázs Krész Miklós
2018 Griechisch Erika Csirik János
2018 Vadai Gergely Gingl Zoltán
2018 Grósz Tamás Tóth László
2018 Kovács György Tóth László és Dirk Van Compernolle
2018 Sánta Zsolt Kató Zoltán
2018 Vincze Nándor János Dombi József
2018 Bán Dénes László Ferenc Rudolf
2018 Kádár István Ferenc Rudolf
2018 London András István Pluhár András
2017 Dobjánné Antal Elvira Mercédesz Csendes Tibor és Vinkó Tamás
2017 Faragó Csaba Ferenc Rudolf
2017 Hegedűs István Jelasity Márk
2016 Bodnár Péter Nyúl László
2016 Hantos Norbert Balázs Péter
2016 Németh József Csirik János és Kató Zoltán
2016 Rodek Lajos Kuba Attila
2016 Szépe Tamás Mester Gyula
2015 Hegedűs Péter Ferenc Rudolf
2015 Divéki Gabriella Imreh Csanád
2015 Bóta András Krész Miklós és Pluhár András
2015 Nagy T. István Csirik János és Farkas Richárd
2015 Vincze Veronika Csirik János
2014 Ormándi Róbert Csirik János és Jelasity Márk
2014 Havasi Ferenc Gyimóthy Tibor
2014 Nagy Csaba Gyimóthy Tibor
2014 Németh Tamás Imreh Csanád
2014 Berend Gábor Csirik János és Farkas Richárd
2014 Hajgató Tamás Ésik Zoltán
2014 Kálmán Miklós Gyimóthy Tibor
2014 Ruskó László Nagy Antal
2013 Bakota Tibor Gyimóthy Tibor
2013 Varga László Gábor Balázs Péter és Nagy Antal
2013 Dombi József Dániel Csirik János
2013 Ványi Róbert Kókai Gabriella
2013 Kardos Péter Palágyi Kálmán
2012 Fülöp Lajos Jenő Gyimóthy Tibor
2012 Kiss Zoltán Kuba Attila
2012 Németh Gábor Palágyi Kálmán
2012 Csernenszky András András Pluhár
2011 Pál László Csendes Tibor
2011 Muzamel Lóránd Fülöp Zoltán
2011 Gyuricza György Gécseg Ferenc
2011 Domokos Csaba Kató Zoltán
2011 Baranyi József egyéni felkészülő
2011 Kertész Attila Kacsuk Péter
2010 Farkas Richárd Csirik János
2010 Felföldi László Csirik János és Kocsor András
2010 Vidács László Gyimóthy Tibor
2010 Juhos István Csirik János
2010 Gosztolya Gábor Csirik János és Kocsor András
2010 Gergely Tamás Gyimóthy Tibor
2010 Siket István Gyimóthy Tibor
2010 Bilicki Vilmos Jelasity Márk
2009 Balogh János Csendes Tibor
2009 Kiss Ákos Gyimóthy Tibor
2009 Kovács Kornél Kocsor András
2009 Kertész Farkas Attila Csirik János és Kocsor András
2009 Gera Zsolt Dombi József
2009 Hócza András Gyimóthy Tibor
2009 Jász Judit Gyimóthy Tibor
2008 Bánhelyi Balázs Csendes Tibor
2008 Németh L. Zoltán Ésik Zoltán
2008 Szörényi Balázs Turán György
2008 Szarvas György István János Csirik
2008 Busa-Fekete Róbert Csirik János és Kocsor András
2008 Iván Szabolcs Ésik Zoltán
2008 Dósa György Vízvári Béla
2008 Blázsik Zoltán Imreh Balázs
2007 Balázs Péter Attila Csirik János és Kuba Attila
2007 Horváth Péter Ian Jermyn, Kató Zoltán és Josiane Zerubia
2007 Tanács Attila Kuba Attila
2006 Szabó Péter Gábor Csendes Tibor
2006 Vinkó Tamás Csendes Tibor
2006 Tóth László Csirik János
2006 Gazdag Zsolt Fülöp Zoltán
2006 Nagy Antal Kuba Attila
2005 Krész Miklós Bartha Miklós
2005 Beszédes Árpád Gyimóthy Tibor
2005 Ferenc Rudolf Gyimóthy Tibor
2004 Markót Mihály Csaba Csendes Tibor
2004 Kocsor András Csirik János
2004 Szilágyi Gyöngyi Gyimóthy Tibor
2004 Holló Csaba Imreh Balázs
2003 Alexin Zoltán Gyimóthy Tibor
2003 Nyúl László Gábor Jayaram K. Udupa és Kuba Attila
2001 Imreh Csanád Csirik János
2000 Bernátsky László Ésik Zoltán
2000 Csallner András Erik Csendes Tibor
2000 Schrettner Lajos Turán György
2000 Palágyi Kálmán Katona Endre
1999 Gyenizse Pál Fülöp Zoltán
1998 Békési József Galambos Gábor
1998 Dányi Gábor Fülöp Zoltán

Honosítással

Honosítás Éve Név Eredeti Diploma Kiadója Eredeti Diploma Éve
2020 Stanic Molcer Piroska Újvidéki Egyetem, Novi Sad, Szerbia
2016 Vinkovits Márk Balázs RWTH Aachen University, Aachen, Németország
2013 Szebenyi Zoltán Péter RWTH Aachen University, Aachen, Németország
2007 Tóth Boglárka University of Almeria, Almería, Spanyolország
2004 Dudás Tibor Technische Universitat Graz, Graz, Ausztria
2002 Kató Zoltán Universitaire de Nice-Sophia, Antipolis, Franciaország
2002 Horváth Tamás Otto von Guericke Universität, Magdeburg, Németország
2001 Jelasity Márk Universiteit Leiden, Leiden, Hollandia
2000 Kókai Gabriella Friedrich-Alexander Universität, Erlangen-Nürnberg, Németország
1999 Fidrich Márta Université Paris-Sud, Orsay, Franciaország
1996 Pluhár András Sándor Rutgers The State University of New Jersey, New Brunswick, New Jersey, USA
1996 Solymosi Tamás University of Illinois at Chicago, Chicago, Illinois, USA

Átminősítéssel egyetemi doktori címből

Átminősítés Éve Név
1996 Gyimóthy Tibor
1996 Vágvölgyi Sándor Árpád