Morgan Stanley gyakornoki program, nyílt nap

Informatikai Őszi Gyakornoki Program

Kezdés: Folyamatos
Időtartam: Heti 20/30/40 órás, rugalmas munkavégzés
Iroda: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Jelentkezés: Folyamatos
A Programról
A Gyakornoki Program során a diákok fejleszthetik az informatikai infrastruktúratervezési és/vagy szoftver, alkalmazásfejlesztési tudásukat.
Ezen kívül további képzési lehetőségek is a rendelkezésükre állnak: Morgan Stanley-t és az informatika részleget megismertető képzések, Mentor Program, Szakmai és készségfejlesztő ismeretek.
A Gyakornoki Programot sikeresen teljesítők felvételt nyerhetnek a Morgan Stanley által kínált teljes munkaidős Informatikai Frissdiplomás Programra a diplomázást követően.

Informatikai Mentoring Program Lányoknak a Morgan Stanley-nél

Érdekel az informatika, de még nem érzed úgy, hogy készen állnál egy gyakornokságra?
Szívesen kérnél szakmai és/vagy karriertanácsot kollégáinktól?
Ha válaszod IGEN, jelentkezz a Morgan Stanley INGYENES Mentoring Programjára!

Informatikai Nyílt Nap

Szeretnéd megtudni, hogy a tanult vagy épp feltörekvő technológiáknak milyen alkalmazási lehetőségei vannak egy befektetési bank esetében?
Ha a válaszod igen, gyere el nyílt napunkra! A technológiai előadás mellett lehetőséged lesz találkozni kollégáinkkal, akik első kézből származó tapasztalatokat oszthatnak meg Veled.

Nyílt nap lányoknak a Morgan Stanley-nél

A Women in Quant Finance és a Women in IT szervezésében
Szívesen megtudnád, hogy milyen lehetőségek várnak közgazdász, matematikus, természettudományos vagy IT-s végzettséggel?

A programokról részletes információ a csatolt fájlokban.